Всяка мерзота починає шантажувати

251

Вибачте. Просто, щоб ні у кого не було ілюзій з приводу результатів вчорашнього, без сумніву знакового, дня. Який дійсно багато показав у сенсі можливості єдності.

Ми висловили свою думку владі. І одразу ж отримали вичерпну відповідь.

Пан Пристайко цілком собі недвозначно заявив. Або ми тихо проковтнемо тиху капітуляцію. Або, цитую:
«Тоді ми забираємо третину нашого бюджету з пенсій, зарплат, медичного страхування і переводимо все в мобілізацію, в нашу армію, в спробі захистити себе без мирного процесу».

Так, це шантаж. Так, це єресь, оскільки «злі попередники» якось без цього обходилися.
Оскільки оборонний бюджет і так ріжуть. Оскільки, статей для економії більш ніж достатньо, починаючи з апетитів власного апарату.

Але — ні.
Гопники дорослішають і пробують себе в рекеті та шантажі. Це логічно.
Апетити зростають пропорційно можливостям.

А нам просто треба зробити висновки.
І холодної води на голову тим, хто вже святкує перемогу — мовляв, нас почули, і готові згорнути капітуляцію.

Хрін вам. Тобто нам.
Так, вони почули. І відповіли відразу. Миттєво. Не чекаючи закінчення будь-яких ультимативних термінів.

Їм дуже потрібно виконати свої плани і завдання. Тому вони просто виставили нас в якості винуватців «майбутніх бід простого народу».
Вони ретельно готували до цього «простий народ», розповідями про вашу проплаченість і неадекватність. А зараз просто збираються піднести сірник до в’язці дров. У надії на «народне обурення». Бо пообіцяли «урізати пайку» в кращих традиціях табірного кума.

Коротше, сірники вже чиркають.
І, схоже, бочки з бензином, що стоїть по сусідству, вони бачити не хочуть.

Що ж. Ми подивимося, що буде після бесіди пана Пристайко з іншими членами «групи пролетарського рекету», в світлі останніх подій.
Зміна або нарощування риторики шантажу буде маркером.
А логічний перехід до підбурювання — точкою неповернення.

Тому, не розслабляйтеся. У них нічого не змінилося. Просто, на нас ще навіть не почали спускати собак правильно організованого «народного гніву». Безглуздого, але нещадного.

Хто хоче зіграти в гру «Шантажуй і підбурюй?» Я б не радив. Дуже.

На щастя, ми це теж проходили.

І будьте уважні і обережні. Всі.

Гліб Бабіч

Спочатку вони брали нахрапом, підписавши умови капітуляції і навіть не спромігшись повідомити, а не те щоб обговорити це з суспільством.

Потім вони намагалися пояснити собі і суспільству що в усьому винуватий Порошенко і проплачені мітингарі, які заробляють 100 грн. за день.
Епоха бідності закінчилась, чому люди стоять на проплачених мітингах за 100 грн? (сарказм, єслі шо)

Тепер всяка мерзота починає шантажувати, розказуючи, що якщо українці не хочуть приймати умови капітуляції, то повинні віддавати третину чи половину заробленого, повинні всі мобілізуватися в армію, інакше не вийде.

Ні, мерзото, всі 5 попередніх років, навіть в набагато складніші і небезпечніші часи, попередня влада не ставила таких опцій вибору і не ставила би їх і надалі.
А те, що ви, продажні манкурти, загнали ситуацію до такого стану, свідчить не про те, що українці повинні віддавати половину заробленого на війну, а про те, що ви провалили свою місію. Обісралися.

То ж пздуйте у відставку, разом з ригівськими і злодійкуватими заробітчанами, яких ви повернули в Україну.

Mason Lemberg

Пристайко на 112 пугает что, «если народ не хочет мира — мы срежем 1/3 зарплат и пенсий на армию».

Чувак. Тем, кто правил ДО тебя и твоих «зеленых» подельников — хватало всего лишь 1% военного сбора (Прописью: ОДНОГО ПРОЦЕНТА) — чтобы ВОЗРОДИТЬ АРМИЮ ИЗ ПЕПЛА.
Сейчас армия УЖЕ ЕСТЬ. «Возрождать» ничего не надо. Просто продолжать и поддерживать.

Плюс ТВОИ же «зеленые» — рассказывали, что, де, «в 2014-2018 у власти были сплошь «барыги, которые воровали».
То есть, вам, чтобы поддерживать АРМИЮ на том же уровне (для ведения успешных боевых действий) — понадобится МЕНЬШЕ 1% военного сбора (т.к. вы же «небарыги» и «воровать не будете» — значит «сбор» должен быть МЕНЬШЕ, чем при «барыгах». Так?)
О каких «третях» ты щебечешь?

Я думаю, что скоро к акциям «Ні капітуляції» могут присоединиться «благодарные» ФОПы, металлурги, табачники, фермеры… и многие другие, кто успел «хлебнуть» «зеленого пакращення».

Не притворяйтесь тупее, чем вы кажетесь, г-н Пристайко.
Не пытайтесь нае…ать народ во второй раз. Он, конечно, глупый, но не настолько.

Аллан Левитов

Що заявив сьогодні міністр МЗС України Пристайко?

Що треба бути чесними. Або пенсії та субсидії та здача суверенітету і втрата України, але мир, або вкладаємо гроші в оборону, але тоді без соціалки.

Тобто Порошенко залишив цим потворам країну із армією, ввп, що росте сьомий квартал поспіль і є втричі більшим за показником зростання ніж в РФ, хай потроху, але регулярно зростаючими зарплатами та пенсіями, а тепер прийшли фахівці клоуни і заявляють, що ми маємо здавати території і країну, бо вони інакше не вміють.

Ну просто чудово, трясця їх матері.

Всі, хто став з цими людьми поруч заради меркантильних інтересів — ви співучасники. Вас будуть зневажати і вам руки ніхто не подасть.

Myroslav Hai

Поделиться:
Загрузка...