Вся влада в країні належить купці злочинців

126
крок_за_кроком:
Насправді ми навіть не усвідомлюємо в якій жахливій ситуації знаходиться Україна. По суті міжнародний кримінальник Коломойський взяв в заручники 40-ка мільйонну країну за допомогою ТБ-каналу і злочинця Зеленського. В цій ситуації преЗедент нагадує Путіна, він вже не може піти.
Країною керує Коломойський з Аваковим. ледь не щомісяця ми бачимо збільшення бюджету МВС то на мільярд, то на 800 млн.грн при одночасному скороченню фінансування армії. додайте до цього вулицю і білого вождя Білецького, якого контролює Аваков
На Захід Коломойському дорога закрита, а мр@зота тільки на Приваті вкрала близько 6 млрд$, витягнула з кишені в кожного українця. єдина можливість в нього не втратити все,це щоб Зеленський залишався президентом довіку. і найголовніше, що вже і в Зеленського немає виходу.
Після незаконного розпуску ВР, незаконного відсторонення Тупицького, після внесення в санкційні списки добровольців і укр. громадян, а також здачі нашої землі ворогу, після переслідування майданівців і злочинного перемир’я в нього вже просто не має виходу інакше 10-тюряжки.
Поки що Аваков і Коломойський приховують свої реальні плани і накопичують спроможності. в один день ми прокинемося в країні де не буде ні свободи слова і ні яких виборів. ми дуже легковажно ставимося до того, що коїться в країні.
А коли почнеться двіж, вже буде пізно. і ще на додачу, на кордоні стоїть орда, якій ці сексоти продадуть всіх нас, Україну — залюбки, якщо хуйло гарантує Коломойському, Зеленському і Авакову збереження їх активів, навіть швидше збільшення їх.
Вся влада в країні належить купці злочинців: Коломойський, Баканов, Вєнєдіктова, Зеленський і Аваков. ви подивіться, як поступила Вєнєдіктова з Дубілетом. чувака попередили і дали втекти з України. вся фішка в тому, що вони ще не позбулися Порошенка і його ЗМІ.

Поделиться:
Загрузка...