Вся московська непотріб повертається до України

409
На цей раз Atlas Weekend тягне до Києва з держави-агресора Валєрія Мєладзе.
Кого наступного? Тіматі, Баскова, чи може Повалій?

Коли дно пробивається і пробивається, а організатори навіть не приховують що підтримують кремлівських виконавців.
До речі, ви помітили як всі ці рашисти з-за порєбріка масово ринули до України?
Бо вже можна. Бо СБУ впускає. Бо держава перестала себе захищати.
Скажете, «а як же канали Медведчука»?
А так, що замість реальних рішень і захисту інформаційного поля, влада пропонує точкові заходи в межах політичної доцільності і все.
Зате серіали «кварталу» чудово продаються федеральним каналам Путіна. Зате всякі Мєладзе та «басти» їдуть і розгулюють Україною.

P.S.

А от ще одне свідчення того як влада Зеленського повертає «русскій мір» до України. Відвертий рашист, поціновувач війни з Україною, друг путініста Тіматі «Джиган» дав два концерти в Україні. В Києві кілька днів назад, а в Одесі вчора.
При чому, вчорашній концерт відбувся у ще одному закладі-притулку всього російського «Queen Odesa» (в Києві аналогічний «Queen»).
Не зважаючи на суспільний резонанс концерти рашиста не були скасовані.
Служба безпеки України спокійно впустила до України особу що підтримує режим Путіна. До речі, аналогічно було і з путіністом Бастою. Чомусь у прикордонників, СБУ, Міністерство культури та інформаційної політики України немає жодних питань до цих «гастролерів» і вони спокійно косять бабло у воюючій країні.
До правоохоронців ще одне питання:
Чому в Україні функціонує бізнес, який прямо належить росіянам.
Вищезгадані мною клуби «Queen», а з ними і ще низка закладів у Києві та Одесі належить так званій Bulldozer Group, якою володіє громадянин РФ Алєксандр Орлов.
Так розумію, що у влади до цеї групи закладів також немає питань.
Підсумовуючи, ми спостерігаємо, як до України з шаленою швидкістю намагаються знов загнати весь московський непотріб: Джигани, Тіматі, Баста, Мєладзе, і це не повний список. До речі, в цілої низки кремлівських настролерів цього літа в Україні будуть концерти. Ви можете це побачити з афіш концертних агентств. І чомусь за дивним збігом обставин СБУ, Мінкульт та інші доблесні інституції закривають очі на їхні приїзди, не забороняють в‘їзд рашистам, а російські бізнесмени набивають кишені за рахунок України.
Сумно, але маємо констатувати, що країну знов ведуть до інформаційних та культурних лещат Москви.
Поделиться:
Загрузка...