Всі учасники операції по захопленню вагнерівців звільнені з посад та без держохорони

380
За словами журналіста Юрія Бутусова, Державне бюро розслідувань саботує справу про держзраду через зрив операції розвідки і намагається лише дізнатись, хто ж розповів про цю ситуацію

Про це журналіст Юрій Бутусов заявив у Facebook.

«10 лютого Державне бюро розслідувань провело допит офіцера спецназу ГУР МО, який був одним з керівників операції по затриманню російських терористів «вагнерівців». Цей офіцер 7 грудня дав свідчення і відповів на запитання депутатів комітету з оборони і безпеки Верховної Ради», — зазначив журналіст.

За його словами, слідчі ДБР  запитували офіцера тільки одне — звідки інформацію про провал спецоперації і про виступ на комітеті свідка дізнався сам Бутусов.

«Замість покарання зрадників, намагаються знайти докази проти тих, хто розкриває причетність Офісу президента до зради національних інтересів«, — прокоментував він.

Бутусов зауважив, що його самого викликали на допит в ДБР 29 вересня, щоб дізнатися джерела інформації про справу «вагнерівців».

«Я вказав свої джерела і висловив аргументи, що агент і зрадник знаходиться в кабінеті президента України, це один з учасників наради, після якого спецоперацію провалили дзвінком в Білорусь. З тих пір ніяких слідчих дій не відбувається«, — підкреслив він.

Сам журналіст вказує, що на нараді був присутній начальник комітету Руслан Демченко.

«Відкритий русофіл, співавтор Харківських угод, один із затятих прихильників Путіна і РФ ще з часів Януковича, коли він був першим заступником міністра закордонних справ», — охарактеризував главу комітету Бутусов.

Бутусов стверджує, що в ОП «не сміють» заперечити його слова про факт держзради, оскільки залишились його свідки.

«Що ж відбувається за підсумком? Намагаються заткнути рот всім джерелам інформації. Всі учасники спецоперації позбавлені своїх посад, всі вони позбавлені державної охорони і захисту, не забезпечена їх безпека», наголосив журналіст.

Юрій Бутусов звинувачує в цьому чинного в. о. глави ДБР Олексія Сухачова. Він заявив, що того призначили «за сприяння російського агента в оточенні Володимира Зеленського — заступника голови ОП Олега Татарова».

В свою чергу, Татарова призначили за наполяганням Андрія Портнова, який зберігає тісні відносини з ОП, вважає Юрій Бутусов.

«Таким чином Сухачов виконує завдання, які ставить йому російська агентура в Офісі президента — тобто всіляко заблокувати реальне розслідування, розшифрувати і підставити співробітників ГУР МО, заблокувати мої джерела інформації, всіляко допомогти російським спецслужбам прикрити зрадників в ОП», — каже журналіст.

Поделиться:
Загрузка...