Все те, що зараз відбувається в Україні є цілком логічним і передбачуваним

162

Так.
Хочу заспокоїти шановне панство.

Все те, що зараз відбувається в Україні є цілком логічним і передбачуваним.
Так, так. Все. Абсолютно передбачуваним.

А що ви сподівалися, що Зеля не обсиреться на міжнародній арені? Ну ви ж дорослі люди, тому всі ті обсири і скандали є цілком логічним наслідком обрання закомплексованої неосвіченої непрофесійної людини на таку посаду.
А що ви сподівалися, що Зеля не буде прогинатися під Беню після того, як той зробив йому кампанію? — Бугагага.
А що ви сподівалися, що Зеля не буде ставати на коліна перед Хйлом після того, як гусня зробила його презедентом? — Ото ж бо.

Я це повною мірою обдумав і усвідомив ще 21 квітня і не мав жодних ілюзій, що буде не так.
Більше того, в багатьох моментах я був більш песимістичнішим.

Так, звичайно мені б не хотілося бачити, як президент моєї країни стає перед Хйлом на коліна (а сьогодні сталося саме це), я б волів щоб цього не сталося, але про те, що так станеться стало відомо не сьогодні.
Вони прийняли таке рішення 2-3 місяці тому, а місяць тому вже озвучили, а потім ще й ЦВК розпустили, після чого стало зрозуміло, що клоун збирається ставати на коліна і цей процес мусить відбутися. Ніхто не зупинить чувака, який зібрався стати на коліна.
Більше того, зараз у порівнянні з ситуацією станом на місяць тому, вони ще й додатково усвідомили, що можуть просратися, бо до зустрічі з Трампом вони цього навіть не усвідомлювали, на повному серйозі розказуючи про найвеличнішого лідера світу.

Тобто, все те, що зараз відбувається є абсолютно логічним наслідком процесів, які розпочав мудрий нарід, який не зміг попуститися в своїй агресії і брехні.

Разом з тим, все те, що вони сьогодні запустили не матиме ніякої реалізації, навіть якщо вони якимось дивним чином протягнуть закони через ВР.
Просто тому, що чувак який не може гарантувати потрапляння сечі в баночку для аналізів, не може нічого нікому гарантувати.
Це, звичайно, образно, але в цьому ж суть.
Вони не контролюють і не керують процесами, які вони запустили.

Mason Lemberg

P.S. В Киеве вспыхнули акции протеста из-за утверждения «формулы Штайнмайера»

Бачу, треба пояснити детальніше, на пальцях.

Зеленський — не Президент Миру, як він хоче увійти в історію. Зеленський — Президент здачі інтересів України.

Усі кроки України за останні 5 років ми робили, щоб показати, що Росія — агресор. Росія забрала Крим, напала на Україну літом 2014 року, проти самої державності і тільки за повернення українських територій собі. Малоросія, Новоросія, як хочете називайте, але кінцевий факт — поглинути Україну, знищити, і відновити Велікую Расійськую Імпєрію.

Мінські домовленості, закони про особливий статус і всі кроки з нашої сторони були зроблені не для їх виконання. Про це тисячу разів кричали з екранів раша ТВ, про це розуміли усі, хто розумів як зберегти Україну в 2014 році без армії і підтримки. Мінські угоди мали за мету зупинити тотальну війну на Сході України та перейти до міжнародного тиску на агресора, відбудови армії, економіки і інфраструктури після вмілих проросійських папєрєдніков.
І ми це все РОБИЛИ!

Росія була агресором, весь світ її засуджував, санкції, тиск, спад економіки і вигнання з G8. Росія несла колосальні втрати у всьому — в економіці, міжнародно і в смертями своїх іхтамнєтов. Все було. Але до 2019 року…
Коли охлос вибрав Зеленського після колосальної травлі Порошенко з кожного гуснявого гудка в країні. Коли Європа побачила перші його кроки, коли стало зрозуміло, що якщо насєлєніє саме не хоче за себе боротись, Росія уже не агресор, треба миритися і забирати Донбас — на нас наплювали, м’яко кажучи…

Підписанням формули «Штайнмаєра», яку я б волів уже називати «Путіна-Зеленського», та яку «напишет Лавров» ми отримали не капітуляцію. Це ще не здача України, але повернення повністю в протилежний бік від агресії Росії.

За цією формулою і підписанням нового закону ми маємо чисто внутрішній український конфлікт. Не Росія напала і я особисто відчув і бачив російські танки на кордоні, а це протистояння Української Армії і народного повстання шахтарів Донбасу.

Тимчасовий закон, який діє до нового року був прорахований, щоб на випадок навіть реваншу і зміни Порошенко — він перестав діяти до кінця року. Його ніхто не мав виконувати! А зараз він стане не тимчасовим, а постійним. І не буде контролю над кордоном, а буде ОКРЕМИЙ АВТОНОМНИЙ РЕГІОН УКРАЇНИ, з своїми полцією, судами і прокуратурою. Своїм самоврядуванням. І стане українською ПМР, але навіть молдова майже 30 років не признає свою ПМР, а ми признаємо.
Народний, Проросійський, Донбас.

Не здобули, а просрали 

Сергій Місюра

Поделиться:
Загрузка...