Все познається в порівнянні

120
Рік тому я подав заяву про відставку з посади Генпрокурора. За 1204 важких і важливих дня ми отримали 3000 судових вирока проти корупціонерів, 1200 проти терористів, започаткували міжнародні процеси проти окупантів, отримали вирок за держзраду екс президенту.

Розумію, що суспільство вимагало більшого.
А пояснити, що топ корупціонери — підслідність незалежного САП/НАБУ так і не вдалось. Як не вдалося спонукати їх до роботи на результат, бо за 5 років вони так і не отримали жодного вирока щодо корупціонера категорії А.
А ще наша команда повернули державі активів на 4 млрд дол — заповідні ліси, острови, історичні об‘єкти, військове майно і госпіталі, десятки тисяч гектарів землі.
Пройшов рік.
Все познається в порівнянні.
Не подобався Луценко, який повернув країні 4 млрд дол корупційних грошей, в 4 мільярди разів більше за обожнюване антикорупціонерами НАБУ, і здобув вирок у суді президенту-втікачу, чого не було в історії України.
Але Юла Генплокулол, хіхі, хаха, смішно балакає, без юридичної освіти, кум Порошенко.
Тепер в нас 200% людина клоуна з юридичною освітою, Піскун в радниках, і найвеличніші результаті у вигляді ніх*уя.
Згорів сарай — гори і хата. Нехай виженуть Ситніка, ця істота заслужила своїми справами проти армії і не на таке, і в НАБУ призначать Лукаш, а в САП — Сашу Януковича. Потім всіх їх випиз*дячити разом, а на руїнах посадити чорнобривці, ходити і нюхати.

Поделиться:
Загрузка...