Ворог побачив, що Україна неготова відстоювати власну ідентичність

916

Те, що нам у Мюнхені за присутності нашого президента намагалися нав’язати «діалог про нову ідентичність українців з урахуванням бачення сусідів», це ознака втрати незалежності.

Якщо твою ідентичність визначає думка сусідів, ти не матимеш ідентичності.

В твоєму домі ідентичність може бути одна — твоя. А всіх сусідів, які з цим не згодні, ти попереджаєш про наявність зброї в сейфі. Тому держави тримають армії і витрачають гроші на безпеку.

Але ворог побачив, що Україна неготова відстоювати власну ідентичність. Ці сигнали послало саме нове керівництво України — намаганням замиритися з ворогом за будь-яку ціну.

А значить можна йти далі — позбавити українців їхньої ідентичності. Ворог призначив ціну.

Це абсолютно логічний результат політики «стану перед вами на коліна за всяку ціну». Які можна висувати претензії ворогу?
Тут претензії до нашої влади. В той час, як військові на фронті міцно тримають оборону, щоб позаду Бандера був героєм, а не злочинцем, влада сама неготова відстоювати наші інтереси.

Доля будь-якого президента України — стати або націоналістом, або слимаком і втекти в Ростов.
Росіяни показали Зеленському своє відношення до його намагання стати на коліна. Тепер вибір за Зеленським — ким він вибирає бути і де.

Джон Сміт

Наш геній зовнішньої політики знову посадив країну в калюжу.
Бубочка запропонув спільно патрулювати кордон з ОРДЛО (ну в Україні йому вже за це навішали). Але тепер ще й росіяни вставили. Кремль заявив: «Хочете спільно патрулювати? Йдіть домовляйтесь з ОРДЛО і патрулюйте».

Проблема в тому, що Україна не може вести ніяких переговорів з ОРДЛО, бо це робить їх суб’єктами міжнародного права. В результаті бубочка загнав країну в черговий глухий кут, бо на наступних переговорах Росія запитає – ну як там ваші домовленості з ОРДЛО? Коли почнете спільно патрулювати?

Баба і кіт

Порошенко поїхав у Мюнхен і ми вкотре побачили, що для Заходу він єдиний політик з України, про якого там не крутять пальцем у скроні. Бо 5 років під його слово західні політики підтримували Україну. Вони його бачили в ділі, а не по 1+1.

І в цей час зелена плєсєнь намагається його переслідувати.

Можна було б списати це на спроби клоуна самокомпенсуватися, чиї власні ужимки на Заході вже мало кого цікавлять, що і показали його гастролі в Давосі і в Мюнхені. Але насправді ні.

Це довгостроковий план по ізоляції України. І просувають цей план ті зрадники в оточені клоуна, хто вкладає в його порожню голову думки про спільне патрулювання нашого кордону з російськими бойовиками.

За майже рік вони не змогли нічого накопати на страшного курупціонера, тому шиють йому Мінськ і зліпили справу непідписання якогось указу по призначенню суддів. Тобто роблять все максимально демонстративно-дебільно.

Їм треба викликати реакцію, щоб на Україну на Заході махнули рукою. Щоб ми виглядали, як бантустан, де переслідують опозицію.
Як тільки це станеться, запропонований Путіним на Мюнхенській конференції розділ України стане реальністю. Бо ось це «запрошення до пошуку нової ідентичності українців за участю її сусідів» це саме розділ України.

Та клоуни не заглядають так далеко. В них розуміння політики закінчується дзвінкими фразами. Типу: «зробимо їх разом», «весна прийде — саджати будемо»… Подзвонити, попросити Путіна, який пообіцяв зелений коридор під Іловайском і одразу вбив декілька сотень наших військових, чим заробив собі Гаагу. От попросіть єго, він одразу здасть назад.
Капєц.

Джон Сміт

«В МОЄМУ МОЗКУ Я ЗАКІНЧИВ ВІЙНУ» — Зеленський.

Черговий перл. «Найпопулярніший» в США каже, що в його мозку війна закінчилась. Про це він заявив на «українському ланчі» в Мюнхені.

Цитую: «Тому що у моїй ментальності, у моїй особистій культурі, у моєму мозку я закінчив війну».

Тобто в ментальності влади війни вже нема. Є мир. Є контроль кордону з бойовиками. Є вибори в ОРДЛО. Є «мости єдності» з ДНР/ЛНР, які 19 числа запускатиме Сівоха. А війни нема, боротьби нема, перемоги нема.

Андрій Смолій

Он это сказал: «В моем мозгу я закончил войну». Это значит, что для него она закончилась. Возникает тогда только один вопрос, а за что тогда погибают воины ВСУ, для которых эта война продолжается. Продолжается, каждый миг, каждый час, каждый день. И, что будет с Зеленским, если они тоже скажут, что война для них закончилась и уйдут домой? Ведь война закончилась. Сколько продлится его правление? А наши западные партнеры могут снимать санкции с РФ? Ведь в мозгу президента Украины война закончилась. Так почему она должна продолжаться для них? Думать ему надо, что говорить. Думать!

Borislav Bereza

На самом деле, «закончить вайну» хочет не зеленый бовдур. И даже не его лохторат, который все эти годы войны просидел в мирных кафешках, жарил шашлыки на первоемая, и поздравлял друг друга с 23 февраля.

Закончить войну хочет его хозяин из кремля. Ресурсы не резиновые. Расходы огромные. Но остановиться нельзя, потому что остановка сейчас для них будет означать полный проигрыш. Потому что цели не достигнуты. Два куска ордло, Крым как камень в горле. Все это жрет бабла больше, чем может. Да еще и воды не хватает.

Цель: всунуть ордло в тело Украины и наблюдать, как этот вирус рускага мира приводит к гангрене и заражению крови. По пути решив проблему воды в Крыму. Вот это и есть для них победа. И именно этого требуют у деревянного буратинки. У которого, кстати, в ментальности и мировосприятии война закончилась уже. Для него ее просто не существует.

Так что, чем дольше мы мешаем ему тянуться к ширинке ху*йлофюрера, тем дольше кремль будет в позиции проигравшего тратить ресурсы и истощаться. Это война на выносливость, которую нам легче выдержать, чем агрессору. И, судя по тому, как зеленая саранча спешит выслужиться, ресурсная база ватного пердостана тает как роса на солнце. А тут еще вирус в Китае. И нефть на минимумах.

Арсен Зекиров

Они хотели поржать, а стали посмешищем.
Они хотели высоких пенсий, а получили отмену субсидий.
Они поверили в бесплатный газ из недр державы, который принадлежит им лично, а теперь платят за трубу которая доставит этот газ до их дома, даже если трубу провели за личные деньги.
Они устали от войны сидя в уютных кафешках и поедая шашлыки по совковым праздникам, а она не заканчивается, что никак не мешает им жить в мирных городах, так же как и раньше.
Они хотели царя, чтобы он решал их проблемы с боярами, а выбрали клоуна, который танцевал голым и смешил бояр на праздниках, за огромные деньги.
Они ныли что им плохо живётся при Порошенко, а теперь ходят на забастовки, встают на колена, и просят шута спасти их от безработицы.
Сказали бы сразу что хотите есть говно ведрами. Разве это было проблемой?

Поделиться:
Загрузка...