Вони будують країну «какая разніца»

980

Від самого початку у мене не було сумнівів в українському екіпажі. Не було сумнівів в їх професійності та бажанні врятувати літак.

У мене були, є і будуть сумніви в компетентності та адекватності теперішньої влади. В тому, що ці люди взагалі можуть захищати інтереси держави чи хоча б їм не шкодити.

Навіть в цій страшній ситуації ці люди показали себе абсолютно інфантильними, байдужими і навіть антиукраїнськими. Саме ці особи з різних щаблів влади не мають нічого спільного з поняттям «національний інтерес» чи «безпека та оборона».

Ми всі спостерігали як президент, глава СБУ, генпрокурор, а з ними і решта топ-чиновників колесили по Оманах, Куршевелях та інших найдорожчих відпочинках. Як вони плювати хотіли на загострення ситуації на близькому Сході та халатно віднеслися до виконання своїх обов‘язків. Саме вони не закрили повітряний простір для наших літаків. Саме Зеленський майже добу не повертався зі свого «релаксу» в Омані. Саме Зеленський навіть після збиття літака з таємних причин залишався там. Саме туди прилітав літак з Москви, а потім назад до столиці держави-агресора.

А потім наслідки трагедії, відверте виправдання Ірану з боку нашого посольства, ігнор з боку президента та МЗС. Коли весь світ кричав про збиття літака іранською ракетою російського походження, Зеленський дякував президенту Ірану, а також ставав фактично на сторону версії РФ та вищезгаданої держави.

Саме ця байдужість, безхребетність, нехтування національними інтересами, відверто антиукраїнський ідеологічних душ влади і призводить до знищення суб‘єктності держави на міжнародній арені, й зрештою до страшних наслідків.

Їм «какая разніца» до всього. До безпеки, до оборони, до армії, до мови, до інформаційної війни, зрештою до всього українського.

Вони будуть країну «какая разніца». До всього. І це наслідки. І ці наслідки будуть відчуватися все дужче і дужче, поки народ не зрозуміє в яку яму і яке ярмо потрапила держава.

Аплодує Кремль. Аплодує Путін. Аплодують всі ненависники українського. Браво. Ідеологічно та фактично вони перемогли.

Покищо. Поки ми це дозволяємо.

Андрій Смолій

Все в стране и заграницей удивляются. Почему молчит Зеленский. Мямлит только, про то что надо дождаться данных официального расследования. От кого, от тех кто сбил?

А молчит Зеленский — потому что, если пойти по логике и линии Трампа и Трюдо, то надо будет как то реагировать. Требовать допуска к месту катастрофы, данные с радаров, участие в расшифровке черных ящиков. Потом обращатся в международные организации и суды, потому что Иран будет отпиратся до последнего. Идти на конфронтацию с производителем комплекса ПВО, а значит с Путиным. В общем — требовать, угрожать, работать.

А Вове это надо. Он лучше сойдется с аятоллами и фсбшниками где то посередине. У него уже следующий отпуск и отдых запланирован.

Oleg Helgiv

Поделиться:
Загрузка...