Влада звільнила єдиного від України прокурора по справі малазійського Боінга рейсу МН17

109

З жахом дізнаюся що влада звільнила єдиного від України прокурора по справі малазійського Боінга рейсу МН17.

Навесні 2020 року в Нідерландах має початися суд щодо збиття літака, а в цей час Генпрокуратура (та що на 100% своя) звільняє керівника слідчої групи від України.
Не інакше як саботаж назвати це неможливо. Бажання злити справу на користь держави-агресора, яка вбила сотня людей на цьому рейсі.

До Києві навіть приїжджав представник слідчої групи з Нідерландів, проте Генпрокурор Рябошанка не знайшов часу з ним зустрітися.

Ланцюжок цілком зрозумілий: Цемах, Екс-беркутівці, справи проти військових та волонтерів, бажання РФ знищити доказову базу та розвалити всі справи по Майдану та злочинах на Донбасі.

Вже ніхто не говорить про страшні звірства русскоміровців у 2014-2019 роках, ніхто не вимагає розслідувати катування в‘язнів Кремля. Беркутню, що вбивала людей відпускають на волю. Це сценарій Росії, проте стійке враження що він почав реалізовуватись тут, в самому серці нашої держави.

Андрій Смолій

P.S.

29 жовтня — «Зеленський: Україна перебуває на межі економічного прориву» (с)

26 грудня — «Мінекономіки створило штаб для порятунку промисловості».

Якщо вкратце, підсумки року їхнього «зробили разом».

Валерій Прозапас

ПОГАНІ БОЯРИ, або скоро «полетять голови».

Не думаю що Уряду Гончарука залишилось бути довго на своїх посадах. Вже зараз рейтинг нового уряду падає найбільше з усіх державних інституцій. Офіс президента захоче випустити пару та звільнити для початку кількох міністрів, а пізніше можливо і весь склад Кабінету Міністрів.

Проте, уряд Горчарука це є уряд Зеленського. І кожне міністерство: його провали, поразки і невиконання обіцянок — це відповідальність лише однієї особи. Не більше і не менше.

Станом на зараз технологи Офісу президента намагаються відділити президента від Уряду. Розмежувати їх рейтинги. Списати всі невдачі в державі на «поганих бояр», а Зеленського виставити добрим царем в очах суспільства.
Не вийде. Це уряд Зеленського, Верховна Рада Зеленського, глави ОДА Зеленського, зрештою, як і вся виконавча та законодавча гілки влади.

Відповідальність за всю політику в державі несе саме президент, який завів всіх цих людей: від провальних «слуг народу» до міністрів. Всі вони виконують волю одного органу влади — Офісу президента. Крапка.

Тому, коли вже найближчим часом зі своїх посад полетять «погані» високопосадовці, замисліться, хто їх туди поставив і чиї завдання вони виконували.

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...