Влада, у якої нічого не виходить

877
Міністр охорони здоров’я каже, що карантин вихідного дня себе не виправдав. Хотілось би знати, хто понесе відповідальність і відшкодує збитки? Степанов? Зеленський? Єрмак?
Бо, в масштабах країни, через карантин, що себе не виправдав, бізнес втратив мільярди. Мільйони людей не отримали зарплати. Бюджет не отримав податків. А влада така: сорііііі!! Ми тут з пацанами спробували, а воно не вийшло. Ізвініті!!
А ще не вийшло закінчити війну. Ну як не вийшло? Насправді, майже вийшло. Ми війну закінчили і більше не стріляємо. Правда, росіяни не закінчили і наших солдатів продовжують вбивати. Але в Офісі президента вважають, що тут не повний провал, а, все-таки, 50 на 50.
Не вийшло виростити економіку на 40%. Перший кабмін Зеленського пробував, але не вийшло і вона почала не рости а падати. Ще у січні. До коронавірусу.
Не вийшло підняти зарплати медикам. І, ніби, все правильно зробили: ролик у ютуб запиляли, інфографіку намалювали, по 1+1 показали. А зарплати не піднімаються і все. Як пороблено!
Не вишло побороти олігархів. Зеленський Коломойського навіть в Офіс президента запросив, щоб побороть. Але рідні стіни не допомогли.
Правда, є й хороші новини! Дуже вдало вийшло послати МВФ. Прямо, як в серіалі. Правда, послали не ми їх, а вони нас. Але це вже деталі.
І у мене питання: а навіщо нам влада, у якої нічого не виходить?
«Карантин вихідного дня не дав очікуваного результату» — каже черговий високопоставлений двбйб
Інколи дивуюсь з якою дитячою безпосередністю і навіть нотками наївності ідіоти при владі повідомляють новини про створений ними пздц.
Просто собі «не дав очікуваного результату».
Так ніби сотні розумних людей їм про це не казали ще до введення цього обмеження.
Так ніби не було мусорських облав і штрафів
Так ніби підприємці не втратили значну частину очікуваних доходів за листопад
Так ніби багато бізнесу не закрилось через цей карантин
Так ніби тисячі людей не викинули на вулицю без грошей, бо до роботодавців прийшла зелена полярна лисичка
«Не дав очікуваного результату». І всьо.
Ні тобі вибачте. Ні тобі компенсація. Ні тобі відставок і звільнень ідіотів при владі.
І так одного дня, загнавши всю країну в дупу, якийсь черговий безіменний клоун просто з дитячою наївністю скаже «Режим Зеленського не дав очікуваного результату»

Поделиться:
Загрузка...