ВЛАДА, ТИ ОБОРОНЯТИСЯ ГОТУЄШСЯ?

141
Знаєте, панове, я вже перестаю щось розуміти. У нас загроза війни існує, чи ні?

З кожної праски я чую про концентрацію армії РФ на кордоні України з Росією. Я бачу в мережі ролики про пересування російської армії. Я дивлюся репортаж британських журналістів про військовий табір розбитий росіянами біля наших кордонів. Та чого там? Я на ефірах бачу депутатів «Слуги народу» які цілком щиро просторікують, що загроза неабияка і що ЗЕкоманда докладе всіх можливих зусиль для захисту країни!
Все вірно? А тепер у мене серйозне питання. Якщо небезпека існує, і якщо вона серйозна – що робить керівництво України аби загрозі протистояти?
Може воно дало добро українським розвідницьким підрозділам застосовувати на фронті безпілотні літальні апарати, які там є – як штатні, так і волонтерські? Ау, панове! Російська преса і російські політики нас і так звинувачують в застосуванні БПЛА – волають що українці з БПЛА на луганських хлопчиків полюють.
Може наше керівництво спрямувало на фронт безпілотники «Байрактар» які Україна закупила ще за президента Порошенка (сам бачив випробування) і які шикарно себе показали у вірменсько-азербайджанській війні?
А захист наших позицій від ворожих БПЛА? Може на фронт висунуті станції радіоелектронної боротьби, які призначені для боротьби з БПЛА?
Може українське керівництво направило на фронт комплекси «Джавелін»? Може воно висунуло на фронт підрозділи артилерійської розвідки з обладнанням закупленим за президента Порошенка? Може бодай протиснайперські комплекси уже на фронті?
Може українське керівництво кинулося розгортати польові шпиталі та насичувати обладнанням стаціонарні шпиталі, в т ч у Дніпрі та Харкові? Може в глибині нашої території на можливих напрямках головного удару уже обладнують позиції другого ешелону, задача яких стримати ворога в разі прориву першої лінії оборони?
Нарешті. Може розроблена якась програма захисту складів боєприпасів, які обов’язково стануть об’єктом атаки ворожих диверсантів – як це було за президента Порошенка? Тоді міністр Полторак почав будувати нові складські комплекси за натівськими стандартами – всі роботи були згорнуті вже у 2019 р. А харчова реформа? Вона практично згорнута після арешту генерала Марченка – може час з Марченка зняти звинувачення, вибачитися і попрохати повернутися у Центр розвитку ЗСУ бодай офіцерів його команди?
А Генеральний штаб – мозок армії? Нікому не здається, що саме зараз час прибрати з цієї посади генерала Корнійчука, який всю війну просидів у тилу, аби поставити керувати ГШ бойового генерала з ім’ям та авторитетом? У нас їх чимало на 7 році війни.
Проблема в тому, що як раз цього ніхто не робить. Ми горлаємо про загрозу війни – але продовжуємо дотримуватися умов перемир’я. Скажете, не всі військові таємниці треба знати посполитим? А от і ні. Якщо ви готуєтеся до наступу – вам треба ховатися, бо несподіваність – запорука успіху. І навпаки . Коли ви готуєтеся до оборони – ви мусите максимально демонструвати свої приготування. Не для своїх громадян – для ворога. Мусите дати йому зрозуміти – війна легкою не буде, вантажівок для домовин знадобиться дуже багато. Від роду-віку так робили всі армії світу.
А зараз – все навпаки. Москва нахабно демонструє свою готовність до наступу. А Україна ставить на вуха весь світ – але сама для захисту себе палець о палець не б’є. У чому справа? Мені одному здається, що Москва не нападати хоче, а рятує своїми діями чинну українську владу від усіх інших претензії до неї з боку народу?
Лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко сьогодні оголосив про вимогу провести засідання РНБО за участі голів парламентських фракцій. Повністю підтримую. Владі час відповісти на питання – вона готується оборонятися?
P.S.
Міністерство оборони продовжує робити шкоду державі та обороноздатності військ на фронті, таке враження, що там знову опинився Саламатін та Єжель.
Керівники МО в особі пана Миронюка, закупили 5000 снарядів радянського зразка 1986-1988 для «Рапіри» по 900 євро, хоча минулі роки така пропозиція була і її відкинули, бо розуміли загрозу.
Така пропозиція вже надходила і ціна була 450 євро за одиницю, але треба розуміти, що вони були зняті з озброєння в Болгарії та передані компанії-продавцю за номінальною ціною у 30 доларів. У 2018 році полковник Шостак забракував постачання цих снарядів, але у 2020 вже підписав усі документи. Нове керівництво, нові правила…
Непогано так заробляти гроші, продаючи металобрухт, правда?!
Якщо ціна у двічі дорожче, можна зробити висновок, що 50% пішло на відкати в МО. Треба поставити питання Тарану та Миронюку, чи все у них добре? Нова дача будується?
До речі, продавець снарядів Ярослав Стрнад — головний спонсор проросійського чеського президента Земана. Це не перша оборудка з цією компанією, за ціною вдвічі вищою, ніж аналоги, раніше було закуплено шасі Tatra для українських ракетних комплексів «Нептун» і тепер маючи брак коштів, ми будемо мати замість 75 ракет, тільки 24, бо всі гроші пішли на закупівлю Tatra.
Зеленський казав про торгівлю на крові, коли були дебати на стадіоні, може це воно? Чи це диверсія російської агентури в офісі президента та в МО? У будь-якому випадку це шкідництво проти боєздатності армії.
Президент Владимир Зеленский во время своего визита на Донбасс заявил, что Украина готова к российскому вторжению. Об этом сообщает американское издание CNN.

Зеленский подчеркнул, что в Украине еще с 2014 года знают о том, что вторжение РФ возможно каждый день.

По мнению украинского лидера, Россия сегодня готова к военным действиям, но и Украина готова к этому так же, потому что украинцы находятся на своих территориях и на своей земле.

Также Зеленский рассказал, что для Украины Соединенные Штаты являются «хорошим другом», однако президенту Джо Байдену стоило бы делать больше для того, чтобы сдерживать Россию и чтобы военному конфликту на Донбассе пришел конец.

Поделиться:
Загрузка...