Виправляти знову нам — українцям

983

Знаєте, чому Росія вдруге скликає Радбез ООН через український мовний закон? Вона чекала ПРИВОДУ. 

Чекала, коли в самій Україні хтось такий привід надасть. Хтось вагомий, а не пересічний. Не менший, аніж глава президентської адміністрації.
Щоб на весь світ сказати: «Ага, навіть до нової влади вже дішло те, про що ми говоримо котрий рік!» І вони будуть праві — пам`ятаєте фразу з савєцкого фільма: «Ну, уж если в Моссовете…»

А ще пам`ятаєте, щоб керівники АПУ колишніх президентів супроводжували їх у закордонних візитах? Я — ні, бо кожен повинен виконувати свою роботу.
Наразі ж Богдан вештається на пару з Зеленським по канадських закапелках, нашіптуючи йому на вушко про адін язик, адін народ, перестати стріляти, і як класно він відірвався на концерті російських артистів у клюбі.

Бо без Богдана Зе ніхто і нікуди — за преЗЕдентом потрібен цілодобовий контроль. Керує країною не Зе, керують Бо and Ко. А Зе давно вже зі сцени перемістився у глядацький зал.

Україну не змогли перемогти на фронті, поставити на коліна дефолтом, задушити газом та російськими санкціями.

З красивими піснями про мир та жвачку зайшли з тилу. Цю жвачку тягнуть на медведчуковських NewsOne, ZiK та 112-му. На Г+Г та Інтері.

До них у нової влади немає претензій, але є до «Прямого» — шляпки цвяхів, що виступають, нова влада ретельно заколочує на догоду колективному портнову.
І коли сьогодні ввечері на Г+Г будете дивитись «Сватів» (радійте — вони повернулись!), згадайте, що армію, віру та мову на хліб не намажеш. Тепер мажте те, що вам харчують — хоча та більшість малоросів, яка мене все одно не читає, на це заслужила.

А виправляти знову нам — українцям. Виправимо, не вперше.

Helgi Sharp

Поделиться:
Загрузка...