«Він – мій друг». Глава ГУР підтвердив, що тимчасово проживає з Гогілашвілі

68

Глава Головного управління розвідки Кирило Буданов тимчасово проживає в будинку зі скандальним ексзаступником голови МВС Олександром Гогілашвілі. Про це Буданов заявив у коментарі Bihus.info.

«Я там не живу, а тимчасово проживаю, оскільки у моїй квартирі робиться ремонт. Гогілашвілі є моїм другом, я цього ніколи не приховував. Він мені запропонував на певний період пожити у нього», – сказав Буданов.

Глава ГУР також зазначив, що знає Гогілашвілі близько 2,5 років. За його словами, будинок офіційно орендує дружина Гогілашвілі – Марія Левченко, помічниця президента Володимира Зеленського.

Розслідувач Денис Бігус стверджує, що будинком володіє Діана Стрелковська – дружина В’ячеслава Стрелковського, якого «ЗМІ називають організатором конвертцентрів». Буданов сказав, що йому відомо про власника будинку.

«Публічно я, чесно кажучи, не дуже пам’ятаю, у чому його звинувачували. Але цю особу пов’язували з незаконним обігом готівки. Обнал», – додав Буданов.

  • Гогілашвілі був заступником голови МВС з 2019 року. Його звільнили 13 грудня 2021-го після публікації у мережі роликів, на яких він нецензурно лається на патрульних.
  • Журналісти Bihus.info стверджували, що сім’я Гогілашвілі користувалася броньованим автомобілем та охороною СБУ. Слідство.інфо повідомляло, що з дому Гогілашвілі регулярно їздять кортежі до ГУР.
  • За даними журналістів, Гогілашвілі може мати громадянство Росії.
  • До роботи в Кабміні Гогілашвілі був помічником депутата-єдинороса Миколи Валуєва та працював у Міжнародній антинаркотичній асоціації, яку публічно підтримував Зеленський та Квартал 95.

P.S.

Скажи мені хто твій друг, я скажу хто ти.
Гогілашвілі це:
— громадянин Рашки,
— помічник депутата держдуми,
— українофоб.
Але окрім цього Гогілашвілі ще:
— мінімум в одному спільному проекті пов’язаний з ФСБ (Центр здоровой молодежи). Колишній ображений керівник цього центру (Каклюгін) в (!)російському суді дав свідчення, що він організував його на замовлення ФСБ з метою проникнення в релігійні центри за кордоном. А потім його ФСБ відтерли і поставили іншого фсбшника (Лушнікова), на що перший дуже образився. (докази в коментах).
От в цьому самому ЦЗМ в координаційній раді роками працювали Гогілашвілі і Левченко. Українським філіалом цього проекту вони керували тут.
Очевидно ми маємо агентурне проникнення ФСБ РФ в ГУР МО України на рівні його керівника. Здобули.

Джон Сміт

І повторюся.
Максимальна деградація системи — це коли вона настільки прогнила на всіх етапах, що будь-який прокол має ефект лавини. «Враг вступает в город, пленных не щадя, оттого, что в кузнице не было гвоздя».
От дивіться. Є дике чмо. Дике чмо хамить поліцейським, бо може, бо в нього від цього душевне піднесення і трішечки стояк. Дике чмо робить це системно.
Але на якомусь етапі знаходиться коп, який це просто запише на відео та викладе в мережу.
І тут починається ефект лавини.
Згадують, що дике чмо призначено керувати наркополітикою усієї країни через постіль. Себто, через те, що його дружина за Найвеличнішим папочку носить. Виявляють, що в нього куплені дипломи. Виявляють російські зв’язки. Виявляють, що дике чмо було помічником снігової людини Валуєва.
Щоб уберегтися, команда влади терміново рубає хвіст — і звільняє дике чмо.
Але не рятує, бо виявляється, що дике чмо є співмешканцем головного розвідника.
Того самого головного розвідника, яким терміново змінили людину, що викрила вагнергейт. І того самого, що брехав про «держпереворот».
Ви знаходитесь тут.
Паралельно це все намагається прикрити команда з прогорілих ще десятиріччя тому піарників, розбавлених полупокерами. Роблять це так, щоб сподобалося керівництву — а це так, що назовні зробить лише гірше.
Відчуття таке, наче живеш у гостросоціальному коміксі з елементами фарсу та трешу. Якби тільки не ворог на кордонах.
В принципі, думаю, вже ясно, що Левченко і Гогілашвілі це ФСБ.
Російська організація «Национальный антинаркотический союз» (НАС) і «Центр здоровой молодежи» (росії), в координаційний комітет якого, як з’ясував Андрій Дзиндзя, входила Марія Левченко з чоловіком, це організація прикриття ФСБ.
.
Очолює її Нікіта Лушніков, разом з яким працювала Марія Левченко і призначений Зеленським заступник міністра МВС. І от достатньо ковирнути цього персонажа і виявляється, що він — позаштатний співробітник ФСБ.
Тобто ще раз: Левченко і Гогілашвілі очолювали українське представництво організації прикриття ФСБ.
.
Детальніше:
Ответ на этот вопрос дает сам Николай Каклюгин в последней части своего выступления в Пролетарском районном суде Ростова-на-Дону 17 октября прошлого года. На вопрос адвоката, в какой момент он познакомился с официальным президентом НАС Юлией Павлюченковой, нарколог ответил следующее: «Опять-таки это была идея сотрудников ФСБ России».
В своих показаниях Каклюгин и раньше подчеркивал, что работал «внештатным сотрудником ФСБ», но здесь он впервые признается – именно спецслужбе пришла в голову идея реанимировать эту формально существующую, но на практике не действующую структуру. Как чекисты объяснили Каклюгину, их цель заключалась в том, чтобы «переформатировать» и «оздоровить» протестантские ребцентры. Как бы то ни было, а именно Каклюгин по просьбе ФСБ в свое время стоял у истоков Национального антинаркотического союза и даже познакомил Юлию Павлюченкову с Никитой Лушниковым.
«Да, сотрудники ФСБ предложили реанимировать организацию. И мне с Павлюченковой предложили ее вместе воссоздать. А в какой-то момент появился Лушников… я их познакомил на этой передаче на радио «Радонеж… Просто по их просьбе и при участии сотрудников ФСБ России я написал реабилитационную программу для благотворительного фонда «Центр здоровой молодежи» совместно с Натальей Зенцовой – сотрудником Центра наркологии», – откровенничает сектоборец.
Однако «перевоспитания» протестантов, которого так ожидал Каклюгин, не произошло. Разочарованный врач-нарколог делился своими подозрениями в отношении компаньона с кураторами из ФСБ, и на тот момент ему казалось, что те разделяли его опасения.
«Я себя ассоциирую совместно с УФСБ России по Московской области… Мы совместно с Управлением ФСБ России по Московской области работали по Лушникову. Вопросы к нему сохранялись по линии госбезопасности», – уверял Каклюгин.
В результате Николай Каклюгин организовал для Лушникова беседу на Лубянке, о чем также поведал суду.
«Он знал, что я лично его (Лушникова) отправил на Лубянку для разговора с должностными лицами из руководящего аппарата Отдела по работе с религиозными организациями центрального аппарата ФСБ России в 2014 году. Я сидел ждал на Лубянке, его привели на Лубянку, я его привел», – пояснил он.
Що таке подібні центри
«Такую практику, как создание организаций, в том числе религиозного толка, для распространения своего влияния за рубежом, КГБ использовало еще в Советском Союзе. Когда к концу существования СССР стало понятно, что выезд россиян за рубеж не остановить, и он будет массовым, спецслужбы решили возглавить этот процесс», – сообщил Борис Перчаткин в интервью нашему сайту.
По его словам, установленные агенты КГБ «выводились» за рубеж, где они получали политическое убежище, внедрялись в доверие к настоящим диссидентам и даже создавали религиозные общины.
Прєступлєніє раскрито. Контррозвідка очолювана сусідом по під’їзду прошляпила призначення на найвищі посади в державі людей через одне рукостискання з ФСБ.
P.S. Чим далі дивлюся на цю сімейку Гогілашвілі, тим цікавіше! Виявляється, під час захоплення Криму російськими загарбниками, на маму Марії Левченко була оформлена квартира в Судаку! А київська квартира, в якій прописана Марія Левченко, була подарована їй у 2012 році жінкою на призвіще Жиліна (!!!) (не буду нічого стверджувати, може просто співпадіння, а може й ні). На той час Левченко вже була в офіційному шлюбі з Гогілашвілі! Найдивніше, на самого Гогілашвілі в Україні нічого крім автомобілів не зареєстровано. До речі дуже вірна позиція, якщо не збіраєшься затримуватися в країні, й готовий швидко тікати в разі чого.