Від завтра Україна наростить імпорт електроенергії з Білорусі в 27 разів

84

Українські енергопостачальники 8 листопада мають намір імпортувати з Білорусі майже в 27 разів більше електроенергії, ніж на день раніше. Про це випливає із даних, опублікованих у неділю на сайті Європейської мережі системних операторів передачі електроенергії (ENTSO-E), повідомляє російське агентство ТАСС.

Постачання пройдуть за рівним графіком – без перерв, збільшення або зменшення потужності – з 00:00 до 23:00 понеділка, 8 листопада.

Заявка зроблена на 400 МВт, днем раніше вона становила 15 МВт.

Наприкінці жовтня оператор АЕС України компанія «Енергоатом» викупила 885 із 900 МВт потужності міждержавних ЛЕП для імпорту електроенергії з Білорусі у листопаді. Ще 15 МВт придбала компанія «Електро ком’юніті».

Комерційні постачання електроенергії з Білорусі поновилися з 6 листопада. Крім того, у компанії «Енергоатом» заявляли, що розглядають Білорусь як резервний постачальник електроенергії для покриття дефіциту потужності у разі позаштатних ситуацій в енергосистемі.

Білорусь 2 листопада надала Україні близько 3500 МВт аварійної допомоги через дефіцит потужності в українській енергосистемі.

Нагадаємо, Білорусь почала експорт електроенергії в Україну. 6 листопада електроенергія почала надходити в українську енергосистему.

Раніше колишній секретар Ради національної безпеки і оборони країни (РНБО) та ексміністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що влада України почала готуватися до віялових відключень електрики.

Як відомо, через нестачу вугілля на вітчизняних ТЕС, Україні довелося закуповувати електроенергію з Білорусі, а також домовлятися про постачання цього виду палива з США.

P.S.

Нові перетасовки в кишеньковому Уряді Зеленського змусив мене порахувати президентський кадровий балаган.
За половину каденції Зеленського:
Другий голова ВР
Другий прем’єр
Другий генпрокурор
третій міністр оборони
Третій міністр фінансів
Третій міністр енергетики
Четвертий міністр освіти!
Четвертий міністр охорони здоров’я!
п’ятий міністр економіки!
Буде 5 керівник митниці!!
Вінницька і Київська області — по 3 голови облдержадміністрації
Чернігііська — 4!
Харківська -4!
Львівської -4!
Хмельницької-4!
Херсонська -4!
Одеська -4!
Черкаська — 5!!
Миколаївська — 5!!
Сумська -7!!!
І ми ще дивуємося, що вони забули купити газ, вугілля і кисень:(

Юрій Луценко

***
Це вже «торгівля на крові» чи ще ні, пане Зеленський?
Білорусь, а де-факто Росія будуть постачати нам електроенергію. Самі ж не можемо маючи і атомні електоостанції, і гідроелектростанції, і тепло електростанції.
Я вважаю що це свідома диверсія: робити все щоб вугілля банально не вистачало, закривати півроку очі на можливі перебої та недостачу, не робити нічого, довести до того, що вже починаються «віялові відключення» і вуаля…тепер ми в десятки разів збираємось закуповувати електроенергію у невизнаного путінського диктатора Лукашенка.
Може відосік запишете, га?

 

Поделиться:
Загрузка...