Категории: Мнение

Веселі чоловічки

Веселі чоловічки тягають в підвал нашого будинку дивні мішки. Дуже схожі на вибухівку.
Вони не ховаються. Вони знімають на відео мішки і процес. Вони смішно наморщивши лобика розповідають нам — що це цемент і пісок. У нас велике будівництво!
А ось ці бочки, що пахнуть бензином — насправді ліки. Ви ж хворієте, ви ж в небезпеці? Ми будемо всіх лікувати. Трохи пізніше.
Бюджет нашого домогосподарства давно пішов на їх веселі забави. І вони так само весело займають під заставу наших квартир гроші «на будь-яких умовах». Тому, що нормальні кредитори давно нічого не дають.
Для того, щоб ми не нервували вони показують нам фокуси і навіть розігрують вистави. Коли хтось із них, раптом викритий в крадіжці або підозрі на диверсію, — вони іноді здають тих, хто облажався. І навіть відбирають у них смартфони. Щоб робити веселі відосіки могли тільки учасники веселого процесу.
А мешканці будинку кажуть — Нууу, ось бачите? А ми думали вони хочуть будинок підірвати. Гарні ж хлопці! Он вони — справжні негідники, спіймані, і будуть покарані. Але це не точно.
А веселі чоловічки — хороші виявилися! Вони стають справжніми будівельниками. Нам же говорили — вони навчаться!
Веселі чоловічки кажуть «Ну так! Ми ж вам говорили»?
І починають тягати в підвал зелені ящики. У яких поверх погано закрашеного слова «Динаміт» вже написано «Велика приватизація».
А коли бабуся з першого поверху питає, чому від цього самого будівництва, життя (і житло) стало настільки дорогим, що вона собі не може купити хліба, молока, яєць і навіть солі — вони не мовчать. Вони посміхаються, посилають бабусі повітряний поцілунок, і кажуть — ОК! Ми дбаємо про вас. Ми зараз тут дещо назад покрутимо. І на сіль у вас точно буде вистачати.
Підприємцям з ларька біля будинку, перекрили всі під’їзні шляхи до ларька. Повісили табличку «Не підходити. Заражено! І все таке…». А коли ті стали плакати і обурюватися, сказали — ОК !. Ми зараз щось підкрутимо тут. І підкрутили так, що в ларьок прийшли турботливі податкові інспектори. І навіть судовий виконавець — дещо описати на майбутнє.
Спочатку веселі чоловічки, в основному, їздили на всякому непотребі. А деякі навіть ходили пішки. Але в процесі «будівництва» вони почали приїжджати на дуже дорогих машинах. І дуже скоро їм стало бракувати місця для парковки. І на наступний день приїхав евакуатор. І прибрав з під будинку все машини мешканців з «бляхами». Мешканці дуже образилися. І деякий час пікетували екскаватор. Але їм пояснили, що все буде добре, і так треба. Вони ж самі звали будівельників? Ті ж обіцяли побудувати їм безкоштовну стоянку?
У будинку пофарбували перила. Фарбою що не сохне, бо прострочена. І повісили гарний стенд з планом будівництва. І полагодили дві сходинки на ганку, правда в процесі розбили решту. Але вахтер сказав — не кричіть на них! Вони ж вчаться!
Потім в будинку почали пропадати дверні ручки, лампочки, і батареї опалення. Вахтер списував це на старого голову будинку. Вночі, мовляв, приходить — і все відкручує.
Але одного разу в будинку пропав ліфт. Мешканці виявили порожню шахту, і зрозуміли, що доведеться підніматися додому пішки.
Але їм пояснили. Що по-перше — це все для їх здоров’я. А по-друге ліфт відвезли в ремонт. Зараз там щось підкрутять, і він буде не тільки возити мешканців, а й варити їм каву і підвозити на роботу. І навіть вигулювати собак. Багато хто повірив …
А десь там, далеко від дому була війна. На якій, як раніше казали, захищають будинок. Від тих хто його може забрати. Або зруйнувати.
Мешканці, в більшості цю «війну» не любили. Іноді бемкає там, і заважає дивитися телевізор. І ось ці фотографії в чорних рамках на стенді — псують апетит дуже.
Веселі чоловічки сказали — ОК. Ми просто заборонимо стріляти. І заборонили.
А що до того, що хтось прийде, забере або зруйнує будинок — навіть не переживайте. Нікому не дозволимо. Ми самі працюємо над цим питанням. Вам навіть сподобається — обіцяємо.
Війна іноді продовжувала бемкати. І хтось настирливий продовжував клеїти портрети в чорних рамках прямо поверх стенду з будівництвом. Вахтер по-тихому здирав фотографії, і лаявся матом. А мешканці знову обурювалися — ви ж обіцяли, що буде тихо!
Веселі чоловічки пообіцяли все повирішувати. Сказали — домовимося з «тою стороною». Ну, або мобілізуємо вас всіх — і ви там всі помрете, але вдома не віддамо. Хочете? А, не хочете? Ну добре!
А ось ці, в чорних рамках — це вони напевно самі. З необережності. Тому ми про них і мовчимо.
Підозрілі мішки і ящики у підвал більше не вміщалися. Тому їх почали складати в під’їзді і навколо будинку. А щоб місця вистачило вирішили виселити мешканців з першого поверху. Все одно вони за житло більше платити не можуть. А суди на 100% наші. Тобто — справедливі.
Мешканці вийшли на протест. Але було холодно і незрозуміло. А головним у них, чомусь, були ті ж чоловічки. Тільки більш злі, ніж веселі.
Бо серед веселих чоловічків почали з’являтися дивні люди. Не веселі зовсім. Хтось із них колись був викритий в квартирних крадіжках. Хтось збирав з мешканців гроші «на щастя» — і утік. Хтось — віджав три квартири у другому під’їзді. А інші не раз розповідали, що скоро прийде «та сторона» — і все буде добре.
Мешканці запитали — а хто це? І веселі чоловічки сказали — а це бригада найдосвідченіших будівельників. Вони тут все дороблять коли ми втечемо. Ну, тобто — підемо у відпустку. Хтось же повинен про вас весь час піклуватися?
Мешканці сказали — ну так! І з цікавістю спостерігали з вікон, як «нові будівельники» розтягують по дому якісь дроти, і тягають коробки з будівельним написом «детонатор» на боці.
А на стенді висіло оголошення. Скоро будуть збори мешканців. З гарним і веселим словом «Референдум». І порядком денним «Остаточна ліквідація проблем домогосподарства шляхом безпечного і корисного підриву».
Ну, щоб все як треба. З волі мешканців.
Хтось розумний уже переїхав в інший район. Хтось ще збирає речі.
Залишилися і ті, хто намагаються зупинити веселих «будівельників» і тих, хто йде за ними. Вони навіть готові набити їм морду, і прогнати назад в цирк, де вони раніше працювали.
І навіть пропонують переобрати домоуправління, і змінити будівельників на справжніх.
Але інші не сумують, згодні почекати, потерпіти, і ж шукають нового головуючого. У рекламному буклеті, з заклеєним заголовком «Їх розшукують». Вони упевнені, що в цей раз вони все правильно вирішать. Ну або наступного разу .
Тим більше їм сказали, що тепер для фінального покращення все готово. І вже монтують спеціальну кнопку «повного щастя» прямо в під’їзді. Натиснете, кажуть, коли ми від’їдемо подалі. І всі проблеми закінчаться. Гарантуємо!
Веселі чоловічки трудяться не покладаючи рук. Їм треба встигнути.
Тому що хтось вже дістав кусачки, щоб перерізати дроти детонаторів.
І готується перекрити шляхи веселої втечі. І взяти «будівельників» за комір.
Тому чоловічки переживають.
Але переживають вони не сильно. У них є потужна сила, на яку вони сподіваються. І яка доведе руйнування, ой, тобто — будівництво до кінця.
Це мешканці будинку. Добра весела більшість.
І так буде. Якщо решті не діяти спільно. Ну, або якщо в підвалі, в наслідок «ремонту» не прорве трубу, і не затопить всю вибухову гидоту під три чорти.
Але це якщо пощастить.
Тому кусачки і лом я приготував. Принаймні — спробую. А у вас як?
P.S. Другий день не дає мені спокою ця картинка, яку постить клоунська ботофабрика за бюджетні гроші
Навіщо клоун замалював вікна?
Теги: ГлібБабіч

Последние новости

Завод, що виробляє електроніку для російських ракет Іскандер та Х-101, уражено у Воронежі, — Генштаб

Сили оборони уразили у Воронежі завод із виробництва електроніки для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101. Про це повідомив Генштаб ЗСУ. Для…

28 минут назад

Постачання Криму та удари України

2023 року тодішній міністр оборони РФ Шойгу заявив, що російським військам на українському фронті  щодня потрібно 10-15 тисяч тонн палива та…

4 часа назад

Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 20-21.06.2026​

Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 20.06.2026​ 1. Удари українських дронів по паливній інфраструктурі призвели до втрати…

4 часа назад

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 22.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

4 часа назад

Після атаки дронів в порту “Кавказ” спалахнули три автомобільні пороми

Ударні БПЛА Лютий атакували портову інфраструктуру морського порту “Кавказ” у Краснодарському краї РФ. Про це повідомляє OSINT-канал Exilenova. На опублікованих кадрах можна…

20 часов назад

Ці дегани побігли віддавати свої ордени общипаного орла, бо не знають, що інше робити

Я от теж вважаю, що Навроцький підіас. Він мені вазагалі має явні медичні психічні чи розумові відхилення. Він щось типу…

1 день назад