Верховна Рада, яка працює під час карантину, це справжня епідеміологічна бомба в центрі Києва

260
Віталій Портников назвав неприпустимим продовження роботи Верховної Ради в умовах оголошеного через коронавірус в Україна карантину

Про це Портников заявив у етері програми «Суботній політклуб» на Еспресо.TV.

«Я прихильник того, щоб парламент не працював. Щоб він був на карантині. Тому що це зібрання 450 людей, тільки депутатів. А ще обслуговуючий персонал, охорона, журналісти. Це справжня жива епідеміологічна бомба в центрі Києва», — сказав Портников.

Також він застеріг від використання пандемії коронавірусу з політичною метою.

«Сама ідея, яка може у когось виникнути, що можна використати цей час з якоюсь політичною метою, це може бути українське керівництво, це може бути російське керівництво, це безглузда ідея. Тому що зараз неможливо нічого планувати. Навіть якщо в тебе є якийсь геніальний план, розправитися зі своїми ворогами під час пандемії, ухвалити якісь рішення та закони, тому що інакше були б масові акції протесту, це абсолютний нонсенс. По тій простій причині, що кожного дня новини змінюються так, і реакція людей стає такою, що невідомо, чи варто щось робити. Зараз усі зусилля усіх політичних лідерів у світі мають бути спрямовані на одне – на боротьбу з цією загрозою», — переконаний Портников.

P.S.

Вже два депутати ВР захворіли на коронавірус.
Проте, якщо у випадку з Шаховим, він зоча б не був на позачергових засіданнях та погоджувальній раді, то депутат Вельможний був і там,і там.

Тепер ви розумієте масштаби афери Зеленського по примусовому позачерговлму засіданню. А ще його «вимога» до ВР не йти на карантин.
Депутат ВР — це сотні контактів. Від ефірів телеканалів до зустрічей з людьми.

Але хіба це цікавить владу, яка займається мародерством на здоров‘ї украінців? Хіба це цікавить тих, хто півтора місяці саботував питання підготовки України до пандемії?

Далі вже нікуди…

Андрій Смолій
Поделиться:
Загрузка...