Венедіктова готує підозру Порошенку, Турчинову та Воронченку за кораблі у Керченській протоці

62
Колишній народний депутат Олег Ляшко заявив, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова готує підозру Петру Порошенку, Олександру Турчинову та адміралу Ігорю Воронченку за наказ українським військовим кораблям пройти через Керченську протоку

Про це Ляшко повідомив у facebook.

«Я отримав перевірену інформацію, що ГПУ ближчим часом збирається звинуватити в державній зраді командуючого ВМФ адмірала Воронченка, екссекретаря РНБО Турчинова і експрезидента Порошенка. Їх звинувачують у наданні команди на прохід наших військових через Керченську протоку», — написав Ляшко.

За його словами, фальсифікація кримінальних справ проти тих, хто зупинив російську агресію, це виконання нинішньою владою завдання Кремля.

«З цього приводу заявляю: ніхто з тих, хто сьогодні керує Україною, не зробив мільйонної долі для її порятунку, як Воронченко, Турчинов чи навіть мій політичний опонент Порошенко. Фальсифікація кримінальних справ проти тих, хто зупинив російську агресію, проти усіх нас — це виконання нинішньою владою завдання Кремля по дискредитації Майдану і нашої визвольної боротьби», — зазначив Ляшко.

P.S. Отже вирішили звинуватити в державній зраді адмірала Воронченко, Турчинова і Петра Порошенко, за прохід українських кораблів в українських водах та у Керченській затоці.

Зеленський не зміг реалізувати жодної обіцянки, більш того він погіршив економічну ситуацію, поглибив корупцію, а зараз призначає на посади людей Ахметова, Януковича, Коломойського.

Тож з дірою в бюджеті у 300 мільярдів, мова іде вже не про підняття зарплат вчителям, лікарям, пенсіонерам, військовим, тощо, а навпаки їх урізання та скорочення робочих місць.

То ж вирішили виконати бодай одну обіцянку — посадки.

Проти Порошенко, як проти Турчинова прокуратура, ДБР, НАБУ не змогли знайти жодних доказів коррупції, розкрадання бюджету, зловживання владою — інакше б давно вже кричали б на всіх кутах, і заводиди б кримінальні справи. Все, що казав зі сцени на стадіоні Зе, все у чому звинувачували пропагандисти Коломойського з його телеканалів, виявилося брехнею.

То ж ці ідіоти вигадали завести кримінальні провадження за наказ проходу українських кораблів до порту в Маріуполь.

Але всі міжнародні суди будуть на боці Порошенка, бо українські кораблі не зробили жодного порушення, більш того, до нападу росіян на морі вони регулярно ходили тим маршрутом. Міжнародний морський суд визнав дії України законними.

То ж Зе не тількт почав напад на єдину опозицію, він відверто грає на боці Путіна-Єрмака-Медвєдчука.

Дії нинішньої влади приведуть країну до більшої крові.

І повірте, коли почнеться — жодного не буде поруч із Зе та його командою.

Myroslav Hai

Именно. Это даже не внутренние репрессии, это капитуляция перед агрессором.

И это плевок в Международное право — ведь трибунал ООН по морскому праву признал свою юрисдикцию в споре Украины и РФ по нападению РФ на украинские корабли, идущие через Керченский пролив, и вынес решение в пользу Украины.

И это еще не все. Если отправить корабли через Керченский пролив — это госизмена, то это и ответ на вопрос: «Чей Крым?» Это признание Крыма российским. Вот это и есть настоящая госизмена.

Светлана Самборска

Поделиться:
Загрузка...