Вбивство українського військового медика — це міжнародний військовий злочин!

958

Вбивство українського військового медика — це міжнародний військовий злочин!

Президент і РНБО мовчать вже майже добу!

ВР, тим часом, опікувалася узаконенням гральної мафії з російським корупційним слідом.

Натомість, вони зобов`язані невідкладно реагувати на такі злочинні, цинічні та антилюдські дії бойовиків, які порушують загальновизнані норми міжнародно-гуманітарного права.

Про цей міжнародний військовий злочин повинні знати й адекватно реагувати не лише українська влада, а й увесь світ!

Не мовчіть!

Дійте!

Николай Томенко
Вот так реальность кровью и болью показывает, кто есть кто. Можно достать из рукава еще сто пленок Деркача или двести. Но ни сто, ни двести пленок не способны изменить тот факт, что Зеленский засунул язык в жопу и мочит по поводу похоронной команды, убитой оккупантами. Убитой подло, после данных гарантий.
Молчит Зеленский, молчит его туловище, молчит его министерство обороны. Онемели внезапно. И никакими пленками нельзя изменить тот факт, что каждый зелебобик знает, что Порошенко не молчал бы. И МО не молчало бы. И МИД не молчал бы.
И это понимают все. Понимают самые упоротые зелебобы, понимают бидоны, понимает моносброд, понимает ОП, понимает Ермак, и его «убитый» в АТО брат тоже понимает. И Зеленский понимает. Чтоб у тебя, тварь, от этого понимания твой засунутый в жопу язык опух, отпал и остался бы там, где он есть. Чтоб тебя, тварь, прямо так — с языком в жопе — и похоронили бы.
Российские оккупанты, убившие медика под гарантии ОБСЕ и бывшего в белой каске ОБСЕ с распознавательными знаками медика, забрали тело нашего погибшего морпеха, которое они дали согласие вчера эвакуировать.
Уже почти сутки в поле рядом с телом медика находится раненый украинский морпех из состава той эвакуационной команды.
Зеленая тварь изображающая президента делает вид, что ничего не происходит. Мы не слышим никакой реакции, нет никаких приказов от Зеленского, чтобы сровнять с землей позиции российских убийц и эвакуировать наших. Просто ТУПО НЕТ НИЧЕГО. Даже США сделали заявление.
Зеленский поступает, как и всегда — делает вид, что ничего не происходит.
Офис президента на своей странице несет какую то х#йню про «борьбу» с КОВИДом, про «разговор» Зеленского с президентом Хорватии.
Большей части страны либо плевать на эту ситуацию, либо она тупо про нее не знает.
Вопрос, что будет делать меньшая часть….

Для покидьків немає законів — писаних, або неписаних. У них немає моралі. Немає людяності. Немає честі. Ми це давно вивчили. Ми це знаємо.

Але є інші люди. Наприклад, є маленька людина, що сидить в головному кабінеті. Хлопець, у якого в голові малоросійська каша, але зате в ній закінчилася війна. Уві сні він бачить, як заглядає в очі вбивці і бачить там мир. Він каже, що треба перестати стріляти — поки ми ховаємо чергового загиблого. Він віддає накази на залишення позицій, які ми тримали ціною сотень життів. І на них із задоволенням заходить ворог. І продовжує нас вбивати.

Він скорочує армію, разом зі своїми бездарними «полководцями».

Він знімає сотні безглуздих відео «для народу», але зазвичай мовчить, коли нас вбивають.

Але він – тільки наслідок. Причина – в таких же, як він. Які піднесли його. Які не зрозуміли, від чого їх захистили. Тому, що «не їхня війна». Їм здається, що якщо перекласти провину з власного потенційного вбивці на когось іншого — вбивця розчулиться, і не прийде за ними.

Їм здається, що можна тихо жерти, пити і розмножуватися під будь-яким прапором.

Їм здається, що якщо стати вівцею — тебе будуть годувати, пестити і леліяти просто так.

Вони готові проклясти тих, хто їх рятував — тільки б виправдати власну безпорадність і боягузтво.

Маленькій, дурній вівці, що опинилася перед вовком, може здатися, що якщо міцно заплющити очі — вовк зникне. І так можна врятуватися.

Ні. Вовк з однаковим задоволенням жере зрячих і незрячих овець.

Спосіб вижити — один. Просто не бути боягузливою покірною вівцею.

Вчора ворог ще раз показав, хто він. І на що він готовий.

Навчіться хоч чомусь. Хоча б такою ціною.

Це не перший військовий медик, якого вбили окупанти вже після прекраснодушних «прєкращєній стрєлять» та «смотрєній в ґлаза» — росіяни не вважають українців за людей, і так буде ЗАВЖДИ, про це треба пам’ятати, а не слухати клоунів на виборах.

Як в такій ситуації взагалі можуть розглядатися якісь електоральні перспективи всяких медведчуків з бойками, які вже рік відкрито злягаються з Путіним — вище мого розуміння.
І це жорстоко, але треба сказати — шобла зє-фанів за тією ж логікою теж звинуватить президента Зеленського в цій смерті, як звинувачувала Порошенка у вбивстві російськими військовими наших під Іловайськом після домовленостей про «коридор»?
А Мосійчук буде верещати про «незариті кунги»?
Так Порох би вже зібрав Радбез ООН і насипав Путіну в штани нових санкцій, а нам добився підсилення підтримки і черговий етап розвитку армії, а не скорочення.
Все, абсолютно все, про що попереджали відбувається — включно з імпотентною реакцією «нових ліц» та нахабством реваншистів.
Продовжують сіяти вітер, пренаївні.

Маючи абсолютну, нічим не обмежену, надану раптово збожеволівшим народом владу, вони за рік розорили успішну країну. Вони в тюрми посадили героїв. Вони кинули на призволяще воюючу армію. Їм мало відібирати нашу мову, їм важливо принизити нас, зробити це в День 30-ї річниці прийняття Декларації про суверенітет. Ця банда чужинців, ворогів і гопників не просто ненавидь нас — відверто зневажає, глузує, регоче над нами. І небезпідставно, нажаль.

Поделиться:
Загрузка...