Вакцина Coronavac для України має ефективність менше 60%

442
Вакцина Coronavac китайської компанії Sinovac Biotech, яку через фірму Богатирьової планує закупати Зе-банда, має ефективність менше 60%.
Такі результати клінічних випробувань в Бразилії публікує місцевий портал UOL.
Ця влада компетентна в управлінні країною не більше, аніж Саша Грей у цнотливості чи Дубінський у чесності. Підозрюю, що Порошенко у черговий раз доведеться все брати у свої руки і домовлятись з американцями щодо нормальної вакцини.
Люди, хто у нас Президент, а хто Буковельський Лижник Апокаліпсису? Риторичне питання…
Сталося як і передбачали.
Закуплена втридорога, через фірму-прокладку, ніде не сертифікована китайська вакцина виявилась ефективною лише на 50%. Це показали масштабні дослідження проведені на 13 тисячах людей у Бразилії.
Тепер цей непотріб закупляє Україна за 1.9 млрд грн. Наші з вами кошти фактично пішли на такий собі китайський «Спутнік V».
А що було очікувати від Зеленського/Степанова/Шмигаля? Добре що не особисто в Путіна купили. Але ситуації це не змінює. Україна залишилась не те що в хвості, а взагалі викинутою на убіччя процесу боротьби з ковід-19.
Влада Зеленського вирішила масштабно провернути «велике крадівництво» і тут…
А вигрібати будуть звичайні люди.
До речі, що там з протестами проти звірячих цін на компослуги? Шмигаль вже заявив що цим має займатись СБУ. Тож, не хочете платити за компослуги, не хочете щоб держава купувала псевдовакцину — вами займеться СБУ.
Как оказалось, Украина закупила самую худшую вакцину в мире, чья эффективность сомнительна. Есть еще Спутник от Путина, но это даже и не вакцина пока.
При этом, закупили очень мало, начали закупать очень поздно, ведь летом считали, что асфальт лучше вакцины, и когда весь цивилизованный мир вакцинируется, мы курим бамбук.
Но эта вакцина хотя бы не эффективная, но безвредная. Максимум вреда – коррупция при закупке. Но это в рамках украинских традиций.
А про украинского министра Степанова так сказать нельзя. Он, конечно, тоже с эффективностью имеет проблемы. Но и вреда от него много. И это, правда, касается не только министра Степанова.
Читаю про те, що Україна отримає 5 млн доз вакцини від коронавірусу CoronaVac, яка розроблена китайською компанією Sinovac, в першому півріччі 2021 року. Вже не у лютому чи травні, а в першому півріччі.
«Група «Лекхім» і компанія Sinovac Biotech, які є партнерами, досягли угоди в переговорах, що тривали протягом 10 місяців, про співпрацю в питанні дистрибуції і локалізації виробництва в Україні вакцини проти вірусу SARS-CoV-2 терміном на 5 років», – йдеться у офіційному повідомленні «Лекхіма».
Дуже цікаво, що про відсутність сертифікації цієї вакцини у ВООЗ, чомусь взагалі не пишуть. Може тому, що вакцина ще не пройшла третій етап клінічних випробувань, у зв’язку з чим виникає питання: що саме ми знаємо про цю китайську вакцину? Но ми вже знаємо про дуже низьку ефективність вакцини Sinovac. Вона на рівні 60%. А у Pfizer и Moderna більше 90%. Все це виглядає, як афера по розпилу бюджетних грошей.
А ще, дуже цікаво, яка ціна на цю вакцину? Бо впевнений, що хтось з влади вирішив підзаробити на цьому і ціна, яку буде сплачено з бюджету України, буде штучно збільшена. Тож кто хоче заробити на цієї історії? Скоро дізнаємось.
А тут посилання на інформацію про низьку ефективність вакцини: https://www.reuters.com/
Що спільного між «дайте шанс Зеленському» і вакцинацією китайським препаратом від коронавірусу?
Або спрацює, або ні!
І лише мудрі люди з самого початку казали, що — ні.
Бо Зеленський займається не закупівлею вакцини, а зароблянням коштів на здоров’ї людей через компанії-прокладки колишніх регіоналів.
Ефективність вакцини, яку Уряд Зеленського планує закупити для вакцинації українців — 50-60%!
А у той час цивілізовані країни вже з грудня 2020 р. вакцинують своїх громадян доброякісною вакциною, з ефективністю 95-98%.
І вони будуть спокійно працювати, відпочивати, подорожувати світом.
А українці за Зеленського мають сидіти вдома і платити за все потрійну ціну.
Бо, політик на Заході — це відповідальність і робота життя, а у нас — будь-який аферист за гроші олігархів може керувати державою.
Поделиться:
Загрузка...