Вакарчук заявив, що складає мандат нардепа

229
Народний депутат від фракції «Голос» Святослав Вакарчук заявив, що написав заяву про складання повноважень

Про це він сказав на брифінгу партії «Голос».

«Я вважаю свою місію виконаною. Тому хочу завершити цей етап своєї місії… Мій наступний етап — великий освітній проект. Сьогодні я подав заяву парламенту про складання мандата», — повідомив Вакарчук.

При цьому він підкреслив, що не має наміру припиняти свою політичну діяльність і роботу в партії Голос.

Вакарчук вже вдруге складає мандат народного депутата. Так, в 2007 році він пройшов у Раду за списками партії «Наша Україна — Народна самооборона», проте через рік добровільно склав повноваження.

P.S. Собаче лайно

Рік тому я витратив достатньо багато зусиль, щоб переконати, здавалось би адекватних людей, в тому що Славік — це собаче лайно.
Багато хто в моїй позиції бачив «інтереси партії», багато хто — гроші, багато «не взяли в Голос», були й такі що розказували, що все це через бан в твітері)
Але і задовго до виборів, і впродовж року після них, і зараз, моя думка щодо цього «дєятєля» не змінилась і залишилась такою ж.

В мене немає жодних особистих претензій до Славіка, до його «творчості».
Всі мої претензії стосувалися того, що ця істота впродовж останніх 6 років боротьби за незалежність методично руйнувала мою Україну.

Спершу, абсолютно неприйнятним не тільки для мене, а й для суспільства вцілому, малороством, спробами братання з вбивцями.
Потім істота, яка мала значну суспільну підтримку, замість того щоб використати її для розбудови держави, почала обгаджувати проукраїнського президента свінопсячими фейками, руйнувати своїми діями засади державності.
Вже на цьому етапі стало очевидно, що нічого спільного з державним діячем воно не має. Хайпувальник, дурень, Юрась Хмельницький.

Закінчилося все теж логічно.
Істота обманом відібрала голоси в єдиної справжньої опозиції, провівши у владу щось незрозуміле з добавленою вартістю нуль, чим дозволила сформувати контрольовану безпредельну монобільшість.
Істота привела до деградації багатьох адекватних людей, що почали заперечувати реванш гусні і як зомбі повторювати висери «Все буде добре!», нічого не роблячи для спротиву реваншистам.
І істота, зробивши свою брудну справу, злилася, навіть не прибравши за собою і не вибачившись.
Хто ж тепер лайно за тобою має прибирати, реформатор ти наш, антікоропціонєр?

Рік тому, спілкуючись, переконуючи інших, я не мав жодного сумніву, що все буде саме так.
То ж ця історія, сподіваюсь, навчить багатьох, що не можна розмінювати Україну на лайно собаче, навіть якщо його загорнули в яскраву обгортку.

І ще: зла ні на кого не тримаю і бігати доводити свою правоту не буду. Але закликаю повернутись до реальності і зрозуміти, що не буває чарівників і нам з вами потрібно буде тяжко працювати, щоб відбудувати те, що зруйнували ці клоуни.

Mason Lemberg

Зозуля не висиджує яйця.

Вона підкидає їх в чужі гнізда. Де їх висиджують інші птахи, приймаючи за своє. Потім зозуленя вилупиться, і виштовхне з гнізда всіх пташенят «конкурентів». За що нагороджується підвищено нормою жратви

Слава Вакарчук завжди був солов’єм — за що його і любили. Але хтось запропонував йому стати зозулею.

Яйце партії «Голос» було любовно висиджено усіма, хто мав в його «за свого». І мав ілюзії, що з яйця вилупитися казковий птах свободи.

Ні. На жаль. Вилупилося зозуленя, яке виштовхнуло стільки, скільки змогло — з політичного гнізда українських патріотичних сил.

Толку від цього пташеня — нуль. Він просто тихо їсть, і мовчить.

А потім — залишає гніздо. Тому, що завдання виконане. І ніби й злитися на нього не можна, за викинутих з гнізда, і втрачені надії. Просто пташка, тварина Божа — що з неї взяти?

На це, власне, і був розрахунок.

Тільки, на жаль — соловей, який став зозулею — зозулею залишиться назавжди.

Солодкі чарівні трелі закінчилися.

Тепер навіть якщо ти співаєш — все чують виключно «ку-ку».

Деякі люблять грати з зозулею у ворожбу — і рахують ці самі «куку».

Але ця зозуля нічого не відраховує.

Вона несправжня.

Це просто соловей, який поламався.

Так завжди буває, коли ти вплутуєшся у «не твою війну».

І в кінцевому рахунку виявляється — що ти зіграв за іншу сторону.

Зозуля каже «ку-ку. Зозуля відлітає.

Бо зробила свою справу.

Гліб Бабіч

Поделиться:
Загрузка...