Вагнергейт: Блюдо поки що готується

162
Перенесення прем’єри фільму BellingCat щодо “вагнергейту” на осінь – це не заслуга Єрмака і не досягнення російської розвідки. Це елементарний розрахунок США.

Бо зараз такий удар по українській владі (а це буде удар) просто не вигідний Білому дому з точки зору геополітики.
Адже в будь-якому випадку публікація таких викриттів спрацює на користь Кремля. І продемонструє не лише повну безпорадність української владної команди, але й відкритий доступ до нашої влади російських агентів.
І як на тлі таких викриттів американські політики (та й не тільки американські) мають пояснювати своїм виборцям, чому вони лобіюють виділення отакій Україні фінансової допомоги чи зброї?
Тобто заслуг чи видатних дипломатичних талантів Зе-команди тут жодних. Звичайний розрахунок: дискредитація української влади зараз не на часі і псує плани тих же США.
Але деякі російські джерела пишуть, що прем’єру відкладено до осені як аванс українській владі: за ці місяці вона має забезпечити обвинувачення Росії ще в якомусь крупному теракті (чи навіть організувати щось таке і обвинуватити РФ). В такий спосіб максимально посилити антиросійські настрої в світі – і через це зупинити добудову “Північного потоку-2”.
Хитро, але повна маячня, звісно. Ніхто від нас “подвигів Матросова” не очікує.
Просто Держдеп має певні плани, в які зараз не вписується скандал і дискредитація влади України.
Поделиться:
Загрузка...