В «УКРОБОРОНПРОМІ» у 2019 році на 98% виконали зобов’язання по виготовленню та ремонту військової техніки

148

Підприємства, що входять до складу державного концерну «Укроборонпром», на 98% виконали зобов’язання по виготовленню та ремонту військової техніки перед державою.

Про це свідчить стан виконання обсягів державного оборонного замовлення на кінець 2019 року повідомляє прес-служба Концерну.

Всього українським військовим вітчизняними підприємтсвами було передано 4876 одиниць техніки:

— 3889 нової та модернізованої
— 987 відремонтованої
— 2327 двигунів, вузлів та агрегатів (станом на 20 грудня 2019 року).

Зокрема ЗСУ отримали:

— 474 одиниці систем радіолокації, радіоелектронної боротьби, зв’язку і навігації;
— 202 одиниці ракетно-артилерійського озброєння;
— 25 одиниць бронетехніки, автомобільної та інженерної техніки;
— 9 одиниць авіаційної техніки та обладнання;
— 3179 високоточного озброєння та боєприпасів.

200106 Ukroboronprom 1

Відзначається, що авіаремонтні підприємства «Укроборонпрому» та «Львівський бронетанковий завод» виконали ДОЗ достроково. Також команді Концерну вдалося відновити зірваний контракт з постачання БТР-4Е в рамках держзамовлення.

Так ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова» уже передало Міністерству оборони України 12 бронетранспортерів з 45 БТР-4Е, передбачених контрактом вартістю 1,5 млрд. грн.

Варто додати, що у 2019 році підприємства, що входять до складу Концерну, уклали 45 державних контрактів на виготовлення та модернізацію озброєння та військової техніки (ОВТ) на суму 7,5 млрд. грн.

24 грудня 2019 року КП “Шосткинський казенний завод “Імпульс” зі складу державного концерну “Укрборонпром”, відкрив новий виробничий комплекс, де виготовлятимуть усі необхідні деталі для засобів ініціювання артилерійських снарядів та ракетного озброєння. 

P.S.

81-а окрема аеромобільна бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України отримала партію броньованих автомобілів «Козак-2» виробництва НВО «Практика».

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages з посиланням на прес-службу частини на сторінці у Facebook.

Передача бойової техніки відбулась напередодні – в останні дні 2019-го року.

Інформація про кількість переданої техніки не розголошується.

“Сьогодні, в останній день 2019 року, сталась справжня зимова казка – наша бригада отримала цілу партію крутих та новеньких новорічних подарунків у вигляді броньованих бойових машин “Козак-2”, – написали у прес-службі

Нагадаємо, що ще у серпні 2019 року «Науково-виробниче об’єднання “Практика”» із випередженням графіку завершувало черговий контракт на постачання бронеавтомобілів «Козак-2» в інтересах Міністерства оборони України.

Загальна кількість машин у тій партії складала 40 одиниць, щоправда до якого саме підрозділу мали надійти машини – не повідомлялось.

Окрім переозброєння підрозділу 81 бригади на «Козак-2», у десантно-штурмових військах ЗСУ вже експлуатує ці машини 13 окремий десантно-штурмовий батальйон 95 бригади ДШВ, який отримав 33 броньовані автомобілі «Козак-2» у березні минулого року.

Партія бронеавтомобілів Козак-2 готується до передачі замовнику

Броньовані автомобілі«Козак-2» почали серійно виготовлятися з липня 2015 року. Окрім Збройних Сил України користувачами є Національна гвардія України та Державна прикордонна служба України.

 

Поделиться:
Загрузка...