Категории: ВидеоВПК

В Україні розроблений високоточний керований ракетний комплекс для бойових гелікоптерів з дальністю 10 км

Ця розробка є подальшим вітчизняним розвитком вже прийнятого на озброєння ЗСУ комплексу «Бар’єр-В» (з дальністю до 8 км)

Як відзначив в інтерв’ю Генеральний конструктор-Генеральний директор ДККБ «Луч» Олег Коростельов, найбільш важливою та інноваційною для Україні частиною комплексу стала нова оптико-прицільна станція (ОПСН-І) від «Ізюмського приладобудівного заводу».

«Найскладнішою частиною є оптико-прицільна станція. Цю станцію ми розробили спільно з ДП «Ізюмський приладобудівний завод». Вона гарної якості. В цьому випадку я маю на увазі рівень стабілізації, рівень точності визначення …», — розповів Олег Коростельов.

При цьому очільник КБ «Луч» додав, що ця українська розробка, яка була створена за власної ініціативи та за власні кошти підприємств ОПК, повністю складається з вітчизняних компонентів.

«І це дозволяє нам казати, що Україна, знову таки по замкненому циклу, здатна випускати високоточний протитанковий комплекс для гелікоптерів. Зараз ми кажемо — так! Ми маємо всі складові частини й ми ні від кого не залежимо», — відзначив Генеральний конструктор-Генеральний директор ДККБ «Луч».

Універсальна керована ракета РК-10 від КБ «Луч» калібру 170 мм вперше була представлена на Міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2019»

Нагадаємо, у жовтні 2019 року, під час виставки «Зброя та Безпека-2019», КБ «Луч» презентувало нову ракету РК-10 калібру 170 мм з дальністю до 10 км.

Натурний зразок оптико-прицільної станції наведення нового покоління ОПСН-І від ДП «Ізюмський приладобудівний завод» на виставці «Зброя та Безпека-2019»

За словами представників київського КБ, ця ракета створювалася в спільному проекті, що складається з модернізованого «Мотор Січ» гелікоптеру Мі-8МСБ-В, новітньої керованої ракети від КБ «Луч» та оптико-прицільної станції розробленої на ізюмському оборонному підприємстві.

Варто додати, що модернізований багатоцільовий гелікоптер Мі-8МСБ-В від «Мотор січ», окрім більш потужних турбовальних двигунів ТВ3-117ВМА-СБМ1В серії 4Е, змін у фюзеляжі та інтеграції новітньої авіоніки, відзначався встановленням так званої «скляної кабіни» (виробництва київського «ПКФ «Сторк»), в якій всі аналогові прилади індикації були замінені на електронні дисплеї.

Модернізований гелікоптер Мі-8МСБ-В зі «скляною кабіною» виробництва ПАТ «Мотор Січ» озброєний протитанковим комплексом «Бар’єр-В» від КБ «Луч» на виставці «Зброя та Безпека-2019»

Представлена модифікація, в ударній версії, також може отримати сучасну вітчизняну станцію ОПСН-І та новітню керовану й потужну ракету РК-10, що зможе зробити навіть зі звичайної транспортної машини справжній ударний гелікоптер.

Теги: КБЛуч

Последние новости

Чому поляки депортували 150 тис. українців: 78-ма річниця операції «Вісла»

Сьогодні, 28 квітня, виповнюється 78 років від початку операції "Вісла" – примусового виселення 150 тис. українців з їхніх давніх компактних…

9 часов назад

Путін оголосив так зване «перемир’я» на День Перемоги

Російський диктатор Володимир Путін оголосив так зване "перемир'я" на дні святкування 80-ї річниці Перемоги. Про це повідомили у Кремлі, інформує Цензор.НЕТ. Як зазначається,…

10 часов назад

Росіяни окупували Надіївку в Покровському районі, — DeepState

Росіяни окупували населений пункт Надіївка в Донецькій області. Про це пишуть DeepState. "Ворог окупував Надіївку", - йдеться в повідомленні. Остап Грицишин…

18 часов назад

Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 27.04.2025

Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 27.04.2025 1. російська економіка продовжує занепад: виробництво цивільної продукції впало до…

18 часов назад