В Україні зупинили роботу два основні виробники медичного кисню

51

В Україні призупинили роботу два основних виробники медичного кисню, який використовується для лікування хворих на COVID-19. Про це повідомив в ефірі телеканалу «Рада» заступник міністра охорони здоров’я й головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

За його словами, ці підприємства не працюють у зв’язку з регламентними роботами. «Зараз в екстреному режимі проводиться робота по пошуку альтернативних джерел киснепостачання, і ті перебої, як інколи виникають на рівні областей, вирішуються також в ручному режимі», — повідомив Кузін.

Потреба медичних закладів у кисні суттєво зростає, констатують у МОЗ. Заступник міністра пояснює це тим, що інфіковані дельта-варіантом коронавірусу потребують його значно більше у порівнянні з перебігом хвороби при інших штамах.

dw.com

P.S. Ляшко: Україна почала купувати кисень в Польщі

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко: «Так (Україна вже почала закуповувати кисень в Польщі, з урахуванням того, що він (завод, який виробляв кисень і зупинився) на заході України, то зв’язалися з Польщею – це швидше, ніж везти кисень з Донецької, Луганської чи Запорізької областей.

Мінінфраструктури досить швидко, за один день, видало всі необхідні дозволи, і дистриб’ютор, який цей кисень постачає, привіз пару машин з Польщі та розвіз по лікарнях».

У відповідь на питання, за якою ціною Україна закуповує кисень в Польщі, Ляшко відповів, що «лікарня взагалі не відчула, звідки в неї цей кисень. Це було питання постачальника, який по своїх же контрактах закрив її потреби».

Уточнюється, що, як свідчать тендери на Prozorro, лікарні закуповують кисень в українських виробників по 10-15 тисяч гривень за тонну.

Браво! Гениально! Настоящие стратеги! И действительно, зачем деньги из ковидного фонда тратить на постройку завода по производству кислорода, если можно без тендера эти деньги распилить среди своих компаний и построить дороги по завышенной цене. Вот аплодирую нашему величайшему политическому лидеру современности по версии Ермака и Мендель, который это слелал.
Зеленский — это феерически некомпетентный человек, но окружают его такие де глупые и жадные схематозники. А на украинцев им плевать. И на то, что сегодня в Украине умерло 734 от короны им плевать. И на то, что кому-то не хватит кислорода им плевать. Они пилят бабло, но не могут стратегически мыслить. Украиной сегодня управляют аферисты, схематозники и идиоты.
Я ещё осенью прошлого года говорил о необходимости постройки такого нового современного завода. Но зачем слушать такие советы, если ты мастер спорта по борьбе с коронавирусом. Да, Володимир Зеленський?
Поделиться:
Загрузка...