В РФ опублікували 10 пунктів, які Україна запропонувала РФ для миру на Донбасі

46
В рашці злили 10 пунктів, які зелена агентура запропонувала РФ для «миру на Донбасі», щоб не дати їм зістрибнути цього разу.

«погодження у межах ТКГ законів з подальшим внесенням їх до Верховної Ради України: про особливості місцевого самоврядування ОРДЛО з імплементованою в нього «формулою Штайнмаєра», щодо амністії, щодо децентралізації (з урахуванням особливостей ОРДЛО), про спеціальну (вільну) економічну зону, проведення місцевих виборів в ОРДЛО.»
Ось навіщо Зеленський замутив все це шоу з «наручниками на Порошенка». Відволікти українців від диверсії, що він з моторолами погоджує зміни до нашого законодавства. По амністії вбивцям, по виборам під дулами автоматів, по внесенням в Конституцію автономії бабуїнам і «вільну економічну зону» для них.
Все це і є та стаття, яку вони шиють Порошенку.
Вони збираються впихнути ракову пухлину в Україну, знають, що 70% українців це ніколи не підтримують, а тому треба відволікти і развєсті как котят. Путін розіграв «дєржитє мєня сємєро!», ці розіграли «ми прінєслі мир!».
Все це зрада влаштована під новий рік, щоб всі проковтнули. Вони боялися виступів патріотів і влаштували димову завісу. Ворог не біля воріт. Моторола вже на Банковій.

Джон Сміт

P.S.

Україна запропонувала Росії десять кроків для розблокування мирного процесу щодо Донбасу у всіх існуючих форматах. Вони не публікувалися, проте їх отримала російська газета «Коммерсантъ«.

Ці пропозиції виникли ще перед засіданням ТКГ 8 грудня.

Які пункти увійшли до українського документа “Необхідні кроки для розблокування роботи Тристоронньої контактної групи, “нормандського формату”, виконання Мінських угод та загальних узгоджених підсумків Паризького саміту у “нормандському форматі” 9 грудня 2019 року”:

Перше. Україна в ТКГ 8–9 грудня вживе всіх необхідних дій для відновлення режиму припинення вогню з 00:00 за київським часом 10 грудня 2021 року та повернення до виконання “Мір з посилення режиму припинення вогню” від 22 липня 2020 року.

Друге. Україна на засіданні ТКГ 8–9 грудня вживе всіх необхідних дій для взаємного відкриття двох нових контрольних пунктів в’їзду-виїзду. Йдеться про КПВВ “Золоте” у Донецькій області та “Щастя” у Луганській області, а також для повторного відкриття всіх уже чинних КПВВ. Україна також готова продовжити режим роботи КПВВ перед святами.

Третє. Україна у ТКГ 8–9 грудня покаже списки тих, хто утримується, на звільнення або обмін, щоб провести обмін до кінця 2021 року. Українська сторона буде готова завершити процесуальне очищення щодо встановлених тих, хто захотів бути переміщеним до ОРДЛО чи Росії.

Четверте. Разом з першими трьома кроками Україна готова на засіданні ТКГ:

  • повернутися до розгляду проєкту закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей України» з імплементованою у ньому «формулою Штайнмаєра»

П’яте. На засіданні ТКГ 8–9 грудня Україна порушить питання щодо забезпечення безпечного та надійного доступу СММ ОБСЄ на всій території України з метою повного виконання свого мандату.

Шосте. Телефонна розмова між президентами України та Росії за такими темами:

  • підтримки повернення до режиму припинення вогню з 10 грудня 2021 року;
  • заяви Володимира Зеленського та Владіміра Путіна після телефонної розмови про деескалацію біля українських кордонів;
  • сприяння проведенню “новорічного/різдвяного” взаємного звільнення та обміну утримуваних у зв’язку з конфліктом осіб;
  • визначення уповноважених двох президентів для початку переговорів щодо продовження транзиту російського газу після 2024 року.

Сьоме. Підготовка та погодження порядку денного та підсумкових документів у рамках підготовки зустрічі Володимира Зеленського та Владіміра Путіна.

Восьме. Проведення зустрічі президентів РФ та України.

Дев’яте. Проведення саміту лідерів Нормандської четвірки, куди входять Україна, Німеччина, Франція та Росія.

Десяте. Погодження в рамках ТКГ наступних законів із подальшим внесенням їх до Верховної Ради України:

  • про особливості місцевого самоврядування ОРДЛО з імплементованою у нього «формулою Штайнмаєра«;
  • про амністію;
  • про децентралізацію (з урахуванням особливостей ОРДЛО);
  • про спеціальну (вільну) економічну зону;
  • про особливості проведення місцевих виборів до ОРДЛО.
Поделиться:
Загрузка...