В нас і зараз є армія збудована Президентом

133
Коли Мойсей прийшов до фараона, та сказав: «let my people go», фараон скривився та подумав: «Я, Рамзес ІІ, величайший правитель в мире, моя держава на трех континентах, никак не могу слушать этих козопасов, придуманных в австро-венгерском генштабе!

Да кто они вообще такие? Нищие! Нет! Никуда не пущу! У меня самая могучая армия! Никаких майданов! Вон с глаз моих, и больше работать, во славу мою, великого египетского Пуйла!», потом приказал уйти подальше с глаз.
«Добре» — відповів Моїсей, — «Якось з Божою допомогою розберемось».
І розібралися. Фараон, разом із військом, потонув у морі, а євреї трохи згодом почали розбудовувати свою державу, та мають одну з найсильніших армій у світі.
Знаєте чому Мойсей і євреї перемогли фараона та найсильнішу армію світу? Тому, що вони бачили себе у перспективі Царства Божого, а фараон бачив лише земне і будував земне царство.
Далі в ізраїльтян теж все було непросто. Зустрічалися і колаборанти і зрадники, але в них завжди був приклад приголомшливих перемог Моїсея, Навина, Халева, Гедеона, Давида та іншіх. І це допомагало у складні часи. І це допомагає їм зараз.
Не зважаючи на зрадників у вищому керівництві, в нас і зараз є армія, завдяки якій ми можемо спати і жити спокійно.
Вона збудована Президентом, котрий не злякався сказати азіопському Пуйлу «Let my people go». Президентом, котрий бачив Україну не колонією недоімперії, а в перспективі Царства Божого. Бачив Україну так, якою її бачить Бог. Так, наша армія зараз, через зрадників та колаборантів, переживає не найкращі часи, але вона продовжує нас захищати, маючи запас міцності. Подякуємо Богові за неї.
Подякуємо Богові за кожного, хто не злякався пуйла.
Подякуємо кожному, хто давав свої лєпти на підтримку армії.
Подякуємо кожному, хто не зважаючи на зрадників, захищає нас.
Ми бачимо не тільки тимчасові труднощі, але Україну у перспективі Царства Божого. І це головне. Невсремось.
Слава нашій Армії! Зі святом! Слава Україні!
День Збройних сил України. Без зайвого пафосу наведу слова Черчилля: Мене часто запитують: «За що ми воюємо?» Можу відповісти: «Перестанемо воювати — тоді зрозумієте.»
Військові — люди законослухняні і терплять до останнього. Проте, вони не люблять відступати — і якщо побачать, що цей процес стає перманентним, можуть підігнати до зрадників лафети своїх гармат. Хай це пам`ятають ті, хто наразі при владі.
Успіхів нашим воїнам у всьому — особливо, у бойовій підготовці, бо як кажуть в Америці: «Пінта поту зберігає галон крові.»
Слава Україні!
———————
Зеленский: Современная армия была построена благодаря волонтерам.
Уточню: современная армия была построена В ТОМ ЧИСЛЕ благодаря волонтёрам. Но кто бы говорил — когда Пятый президент с нуля начинал это строительство и вкладывал в него личные средства, Полшестого своими корпоративами развлекал армию врага.
И если так благодарен волонтёрам, почему ЛИЧНО бросил за решётку и держишь их там без доказательств? Напомню: в то время, когда кто-то уклонялся от повесток и членом играл на рояле, Riffmaster и Юлия Кузьменко месяцами не покидали передовой.
С праздником Вас, волонтёры. Именно Вас, а не скрипучего клоуна и его свиту, получающую УБД за один групповой пиар-выезд на передок. Для фотосессии.
Странное время. Зазеркальное…
Поделиться:
Загрузка...