В ЄС вийшов звіт про масштаби корупції в Україні

57
Зелені попки 2,5 роки забивали баки всім навколо про неймовірну боротьбу з корупцією, яка почалася з перемогою клоуна олігархів 21 квітня 2019 року. Але всьому настає кінець. В ЄС вийшов звіт про масштаби корупції в Україні. Звіт цей розгромний.

Лише кілька фраз із інтерв’ю автора звіту Юхан Партса виданню Інтерфакс-Україна (рос.):
«В случае с Украиной речь идет о ситуации так называемого захвата государства. Это эндемик. Ничего нового. Это общепризнанный факт».»
«Захват государства» означает, что кто-то, вы называете их олигархами, мы – тоже, или группа людей используют свое положение и различные инструменты — средства массовой информации, политику, управление, государственные предприятия — в своих личных интересах.»
На питання журналіста: а як же патякання Зеленського, що «у всіх країнах ЄС теж є корупція?» — аудитор відповідає коротко і ясно для будь-якого капловухого адепта велосипедів:
«Вы можете сообщить своему президенту, что есть столько объективных индикаторов, что, посмотрев на них, я думаю, можно сказать, что ситуация в Украине несопоставима ни с одной из стран-членов ЕС».
«Можете передать своєму президенту…» — такої фрази по відношенню до Президента Порошенка не дозволяв собі жодний чиновник в ЄС. Тим більше якийсь клерк-аудитор. Таке вони собі дозволили лише зараз, по відношенню до безсуб’єктної промокашки, яка корчить із себе велике цабе і намагається забивати їм баки. І цьому зневажливому тоні до промокашки я не радію. Бо зневажати нікчему між собою ми маємо право, а от огида до цієї влади від наших союзників — це пряма загроза нашій національній безпеці.
«Но ваш президент прав — так или иначе коррупция есть везде, но в украинском случае эта ситуация эндемичная. И никто не оспаривает, что это не так – это эндемичная, широко распространенная ситуация, ситуация с захватом государства. И по этому вопросу есть консенсус среди исследователей, международных организаций, многих правительств, которые на двусторонней основе работают с Украиной — их мнение очень консенсусное».
Думка Заходу консенснусна: Україна захоплена олігархами. Маючи вплив на ЗМІ, через всіх цих савіків шустерів і трьох рубльвоихнаташ, через свого підставного фунтіка, ця група осіб розкрадає національні багатства України.
Це — Мафіа Стейт.
Ось, що ви зробили разом: замість «небачений прогресс в боротьбі з корупцією» 2 роки тому — «нет сомнений в том, что коррупция в Украине широко распространена» зараз.
Кидайте цей звіт в обличчя кожному ідіоту і негіднику, який ще продовжує виправдовувати цю владу. Зробимо їх разом.
Джон Сміт

P.S.

«Я вважаю, що ситуацію в Україні не порівняти з будь-якими країнами ЄС. Кращим показником цього є зв’язок між економічним розвитком, ВВП на душу населення та індексом корупції. Якщо ви покладете ці два показники разом – Україна і ВВП на душу населення, може бути, я помиляюся – це близько 5 тисяч доларів на рік, у Польщі – 18 тисяч, в Естонії – 23 тисячі. Але ж всі ми почали в 1992 році з однієї і тієї ж стартової точки. Це – результат впливу корупції», – сказав Партс.

Поделиться:
Загрузка...