Усик злякався виклику українця Грицая

932

Посібник російських пропагандистів Усик злякався виклику українського борця Богдана Грицая, він боїться виходити з ним на бій без правил.

Нагадаю, напередодні Усик заявляв що готовий бити українців де завгодно і коли завгодно.

Натомість він розповідає що готовий битися з борцем на рингу за правилами боксу. Ну, а хто б сумнівався? Російські окупанти, як і їх посіпаки, такі як Усік та Ломаченко, дуже не люблять коли вони та їх супротивник у рівних умовах, як пропонував Богдан Грицай. Вони сміливі тільки тоді, коли вся перевага на їхньому боці.

«Хочеш бій — ти кинув мені виклик і кинув у мене рукавичку […] Я вибираю зброю: ринг, бокс. Мені не потрібні бої без правил, я живу за правилами, боксую за правилами», — почав петляти Усик.

Нагадаю, український борець Богдан Грицай чемпіон України та бронзовий призер Чемпіонату Європи з боротьби, учасник Майдану, кинув виклик Усику після того, як він погрожував бити українців

Alex Noyt

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Не разделяйте народ Украины

Публикация от Usyk Aleksandr (@usykaa)

P.S.

З приводу того, чому Усік «засцяв», дозволю собі поділитися деякими спостереженнями любителя бойових мистецтв із чималим стажем.

1. Безумовно, головна обставина тут — контракт із промоутерською компанією, котрий гарантовано такі речі йому забороняє і порушення якого знищить бійця фінансово. Інша справа, що не варто кидати виклик, аби потім ганебно зливатися і виглядати боягузом. Але мізки — це точно не сильний бік «нашого» чемпіона.

2. Те, що виклик прийняв борець — абсолютно коректно. З якого-такого дива правила дуелі має встановлювати той, хто кидає виклик? Звичайно, тут є певні логічні обмеження, тобто, Усікове запрошення на двобій у ринзі дещо обмежує участь фехтувальників чи стрільців, але бій у ринзі голіруч із застосуванням іншого, ніж у Усика, бойового мистецтва за правилами ММА (тобто, змішаних єдиноборств) — абсолютно коректна пропозиція.

3. Багато хто сперечається, які шанси кожного з бійців у такому двобої. Для тих, хто слідкував від самого зародження за поєдинками в ММА (раніше вони називалися «бої без правил»), такого питання немає. Років 25 тому, коли все у тій федерації тільки починалося, а бійців добре підготовлених одночасно в ударній і борцовській техніках ще не було (зараз уже є — К.В.), майстри боксу, кікбоксінгу, карате і Мой-Тай тотально поступалися не лише майстрам із дзюдо чи джіу-джітсу, а навіть «вольникам» і «класикам». Скорочення дистанції і переведення в партер практично не залишали ударникам шансів. Та й м‘язова маса у борців, як правило, більша.

4. Поза рингом (на вулиці) боксер може мати переваги перед борцем у зіткненні, наприклад, зі зграєю хуліганів. Тримаючи дистанцію, він здатний вирубити одного за одним кількох противників (реальний випадок на моїй пам’яті — 7). У борця тут шанси незрівняно менші. Але це проти «любителів». Якщо ж проти нього інший двоєборець, котрий має поняття в тактиці і план на бій, шанси боксера тануть (за більш-менш однакового рівня підготовки).

5. Враховуючи, що бійцівський поєдинок уже гарантовано не відбудеться, а публічний інтерес до нього досить гарно розігрітий, цікаво було б подивитися інтелектуальну дуель між цими двома спортсменами. У мене враження, що українець Грицай роздере малороса Усіка «як Тузік грілку». І тому, що розумніший, і тому, що правду відстоювати легше.
А ви підтримуєте ідею такої дуелі?

Karl Volokh
Поделиться:
Загрузка...