Категории: Украина

Уряд відкликав законопроєкт про мобілізацію. Умєров заявив про готовність нової редакції законопроєкту

Кабінет міністрів України відкликав з Верховної Ради свій законопроєкт про мобілізацію. Міністр оборони Рустем Умєров заявив про те, що його команда вже підготувала нову редакцію законопроєкту.

Інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ВРУ та фейсбук міністра оборони.

Станом на вечір 11 січня статус законопроєкту про мобілізацію на сайті Верховної Ради — «Проєкт відкликано».

Пізніше на фейсбук-акаунті Рустема Умєрова з’явився допис, в якому зазначається, що команда міністра оборони вже підготувала нову редакцію законопроєкту з урахуванням всіх пропозицій, погоджених в робочому порядку з депутатами на засіданнях комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

«Готові виносити його на погодження Уряду в найближчий час», — повідомив Умєров.

Також він підтвердив відкликання минулої версії законопроєкту.

«Цей закон потрібен обороні нашої держави і кожному воїну, який зараз на фронті. Потрібен якнайшвидше», — наголосив міністр.

Він написав, що над мобілізаційним законопроєктом працювали пів року в робочій групі — представники всіх без винятку фракцій парламенту, команди Міністерства оборони, Генерального штабу та низки інших міністерств та відомств.

В дописі зазначається, що команда Міноборони разом з Головнокомандувачем Залужним, Начальником Генштабу Шапталою після реєстрації законопроєкту у парламенті брали участь в обговореннях та закритих нарадах і взяли до уваги всі застереження.

«Воїнам треба дати можливість відпочити. Звільненим з полону треба дати вибір, чи залишатися у війську. Ті з них, хто обере залишитися, потребуватимуть щонайменше кілька місяців відпустки. Строковиків треба нарешті відпустити додому», — додав Умєров.

«Зараз критично важливі для держави питання мобілізації, військового обліку та проведення ротацій — політизуються та гальмуються. Це неприпустимо в часи великої війни», — підсумував він. 

Найбездарніші пленарні 2 дні…

Скільки крику було про законопроєкт про мобілізацію. Але його навіть не винесли на сесію.

«ЄС» відразу говорила, що в  такому безладному вигляді цей проєкт не вирішує проблем оборони!

Втратили місяць і сьогодні заявили, що направляють його назад, в уряд.

Але такої процедури в регламенті немає.

Це зала має проголосувати за направлення проєкту субʼєкту законодавчої ініціативи на допрацювання.

Але навіть на це не спромоглися…. Хоч ми б таке рішення підтримали.

Геращенко Ірина

Насправді не сильно розумію дискусії на тему законно чи не законно чи напів законно мобілізують.
В чому суть питання? Як що ніхто більше не може стати в стрій з пох*уй яких причин то значить просто програна війна ж та і все. Ясно шо ЗСУ одна сім’я, просто не благополучна і тут відбуваються різні процеси і різні люди є. Але хіба не так само в тилу? Там святі правлять?
Щиро не розумію у чому приз уникнути відповідальності за своє життя, і довірити його вже досить виснаженим солдатам. Так собі ставка я вам скажу)
Це не питання справедливості чи ще якойся інфантільної ху*йні. Світ виявився не такім пі*здатим як здавалося в інстаграмі, ну то й шо тепер робить?
Мені здається що є якась ілюзія шо окупація це не страшно. Я ділюсь з вами світлинами (досить щадящими) але вони не передають запах. Це не цивілізована війна — це цивілізаційна війна. Тут нема такого шо отдамо трохі землі і від*ʼїбуться. Вони працюють саме на знищення і лише удосконалються в цьому. Комусь на долю випав гітлер з сталіним. А нам випала отака ху*йня. І саме тому що наші батьки не воювали, а «пробачили» голодомор з концлагерями. То ж що робить сьогоднішній батько для своїх дітей?
Не бачив шоб хтось в армії відчував себе героєм, всі просто виконують свою роботу. Просто вона зараз сама необхідна для всіх і її треба просто зробити. Героями називають тільки тіх хто вже на щиті.
Текст написаний виключно раді того шоб фоточку запостить, гляньте яка в мене чьотка жижка)

 

Последние новости

Том Купер: звіт про війну в Україні за 22 червня 2026 року

Не знаю, як ви, але я вважаю себе «щасливчиком» — хоча б тому, що мені не треба щоранку їздити на…

15 часов назад

Уражено газопереробний та гелієвий заводи в Оренбурзькій області РФ

У ніч на 24 червня 2026 року підрозділи Сил оборони України в Оренбурзькій області РФ уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у…

15 часов назад

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 24.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 24.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

22 часа назад

Уражено головну електропідстанцію окупованого Севастополя, — командувач СБС Мадяр

У тимчасово окупованому Севастополі воїни Сил безпілотних систем уразили головну електропідстанцію. Про це повідомив командувач Роберт Бровді (Мадяр). "Ждет Севастополь, ждет Камчатка,…

22 часа назад

Наслідки удару Сил оборони по автівці з військовими РФ: один спалений, інший — без голови

У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує наслідки удару Сил оборони по російській автівці. Внаслідок ураження у спаленій техніці окупант…

1 день назад