Уроки історії виглядають саме так

50
І не лише Яготинське. Сьогодні було анонсовано закриття частини підприємств кондитерської продукції, вчора хімічна промисловість, і так далі.

Звісно ж, це все Порошенко, так?
Думати збираємося, чи скоро приступимо до пожирання собі подібних?
Справа навіть не втім, що Порошенко — реально дієва альтернатива усьому цьому хаосу, справа в нас, в збереженні державності та України і українців.
Думай Те.

Pavlo Nuss

Яготинщина — моя мала Батьківщина. Край звідки походять мої батьки, де пройшли всі мої канікули і де живуть рідні й знайомі мені люди.
В Яготині є знане не лише в Україні підприємство — Яготинський Маслозавод, який працює вже понад 65 років!
Це — одне з найбільших молокопереробних підприємств Київської області. І, як ви розумієте, один з найбільших працедавців міста Яготин і всього району. Там сучасні умови праці та гідні заробітні плати.
Підприємство переживало різні часи і різні влади. Але!
До прикладу, в часи Януковича у 2012 році чистий прибуток Яготинського маслозаводу становив 33,2 млн гривень, у 2013 — 19,3 млн.
У часи Порошенка, який як ми пам‘ятаємо, довів усіх до зубожіння, чистий прибуток Яготинського маслозаводу в 2015 році становив 60,75 млн гривень, у 2016 — 129 млн.
У 2019-му мої рідні яготинці масово проголосували за ЗЕ.
І тепер підприємство розсилає своїм партнерам сумні листи про «призупинення виробництва, зменшення обсягів постачання продукції» та «вірогідно, повної зупинки виробництва».
Далі буде…
Уроки історії виглядають саме так
Наталія Бутенко
Яготин и его молокозавод.
Хорошая была продукция, я люблю их масло, молоко, творог и сметану. Когда-то я даже была там с экскурсией и моего внутреннего ОКР-щика условия производства молочки вполне устроили.
Жаль будет расставаться с этой маркой.
Проработал яготинский маслозавод 65 лет. Пережил совок, всех президентов, три революции и войну. А на Зеленском сломался.
В Киевской области это было довольно крупное предприятие. Главный работодатель Яготина. А так же плательщик налогов и участник всяких социальных программ. Был.
Я не буду далеко заглядывать. Мы обычно для негативного примера берём времена Януковича. Так вот при нём у маслозавода прибыль была 33,2 миллиона гривен. Это 2012 год.
В 2013-том году, когда случилась революция и кризис, прибыль стала 19,3 миллиона. Но она была.
При Порошенко, проклятом барыге, который вечно возит куда-то сумки с деньгами, а нариду оставлял полвареника, прибыль маслозавода составила в 2015 году 60,75 миллионов гривен, а в 2016 году — 129 миллионов.
В 2019-том народ, в том числе и жители Яготина, выбрали поржать.
В 2021 году маслозавод приостанавливает производство, уменьшает объём поставок продукции и скорее всего остановит производство совсем.
Это не малый бизнес. Не убыточное предприятие, которое дышало на ладан.
Да, мы видим рейтинги, в которых местами прошлая власть, не смотря на «антирейтнг», уже опережает новые ёбла. И людям не до смеха. Вот только какие уроки из случившегося мы вынесли? И вынесли ли вообще?
Питання бляцькі ці…
Поделиться:
Загрузка...