УПЦ МП — псевдорелігійна організація, що маскується під православну церкву

77
В Болгарії суд став на бік чиновника, який назвав другорозрядного агента КГБ Михайлова — «патріархом Росії»… Вибачте, навпаки.
Болгарський суд визнав, що візит Кирила Гундяєва (діє під личиною «патріарха Російської православної церкви Кирила») в Болгарію у 2018 році фактично був візитом політика, а не священнослужителя, та не побачив наклепу в словах тодішнього віцепрем’єра Болгарії Валерія Симеонова, який назвав Кирила агентом КДБ.
На фото: 3 березня 2018 року Кирил взяв участь в урочистостях з нагоди Національного свята Республіки Болгарії на вершині Шипка. Джерело mospat.ru.
Я ще тоді писав про ці події.
Вся історія почалася класично. На виборах в Болгарії в 2016 році переміг проросійський кандидат, що виступав за покращення відносин з РФ і за зняття санкцій. Але давно відомо: чим більше ти проросійський, тим нахабніше росіяни витирають об тебе ноги. Так сталося і тут. Президент Болгарії направив листи всім народам, які допомогли у визволенні Болгарії. Серед них — народу Румунії, України, Фінляндії, Польщі, Росії, і тд.
Це розлютило росіян, які заявили, що дякувати треба лише їм.
Ще їхній вождь в печері їм розповідав, що «всьо равно би пабіділі бєз всєх другіх», бо вони буцім-то «нацея пабідітілєй». Чомусь жодної перемоги в своїй історії вони бєз всєх другіх не отримали, але то таке. В Болгарію прибула ціла делегація росіян на чолі з агентом КГБ Михайловим (в миру діє під личиниою «патріарха» неканонічної «рпц») і нахабно вилаяла болгарського президента у нього ж вдома. https://youtu.be/Lmjv3Mrlj98
Ось такий урок всім, хто думає, що плазуванням перед росіянами отримає щось інше, ніж хамство у свій бік.
В Болгарїі піднявся скандал. В результаті віце-прем’єр Болгарії Валерій Симеонов відповів росіянам на хамство їхнього представника і в принципі заявив очевидне. «Патріарх Кирилл, відомий як другорозрядний агент КГБ і сигаретний митрополит Россії, не має права вказувати Болгарії, як і що робити.»
«Ця людина не спустилася з небес, не вийшла з раю і не є посланником Ісуса Христа. Він відомий як сигаретний митрополит Росії. З 1996 року він ввіз на 14 млрд доларів безакцизних сигарет. На 14 млрд доларів цей хитрун ввіз безакцизних сигарет! І на 4 млрд доларів вина для потреб церкви. У нього є і приватний літак. Його годинник коштує 30 тис. Хто він? Це не східноєвропейський духівник. Це агент Михайлов, другорозрядний агент радянського КДБ. І ця людина має нахабство роздавати правосуддя. Уявіть собі патріарх Неофіт поїде до Путіна і почне пояснювати, хто такі Кирило і Мефодій «, — заявив Симеон.
«Другорозрядний агент радянського КДБ буде нам розповідати, що вірно, а що ні. Так не вийде «, — був категоричним Симеонов.»
Ось це відео (з 20 хв), за яке на Валерія Симеонова подали в суд (говорить болгарською, але нам все зрозуміло)
Така історія.
Такого ляпасу Росія і її церква ще не отримувала (до Томосу Україні). Діючи через своїх агентів у Болгарії Росія організувала позов до суду на болгарського віце-прем’єра з метою скасувати слова болгарського чиновника руками самих же болгар. В них скрізь та сама тактика, яка була і в нас, коли РФ через своїх агентів подавала в суд на Ющенка, щоб руками самих же українців скасувати його указ про присвоєння звання Героя Бандері.
Позивачем у справі був Еміл Міланов – генерал запасу Міністерства внутрішніх справ Болгарії, лідер проросійської громадської організації «Міжнародна слов’янська громада — Перун-2000», секретар Руху «Русофіли», а також голова Політичної партії «Відродження Болгарії».
Та суд Болгарії повністю відкинув вимоги агентів РФ і постановив стягнути із заявника 150 левів (близько 75 євро) судових витрат.
Власне кажучи це давно пора визнати і нам: псевдорелігійна організація, що маскується під православну церкву, не має нічого спільного з вірою. Це політична організація, завдання якої здійснювати активні заходи, особливо закордоном, в країнах, які Росія вважає зоною свого впливу. Але користі агенти спецслужб в рясах, що хрестяться п’ятикутною зіркою, нікому не приносять. І їхню філію в Україні, яка маскується під «українську» православну церкву, треба теж нарешті закрити.
P.S.
Коли московські попи розповідають, що вони проти війни (насправді ЖОДНОГО РАЗУ не закликавши Путіна її припинити), то знаймо ціну їхнім брехням і їм самим.
Це — паламар Києво-Печерської Лаври УПЦ Московського патріархату.
Він убив першого українця на війні.
Цей терорист Журіков (ще раз — паламар УПЦ МП) стріляв по мітингувальниках на Майдані, брав участь в захопленні Криму з 3 березня 2014 року і вперше почав стріляти і вбив першу людину у війні на Донбасі 13 квітня 2014 року — капітана СБУ Генадія Біліченка (якщо не рахувати напад на проукраїнських мітингувальників у Донецьку в березні 2014 і загибель Володимира Рибака та студентів з Києва внаслідок тортур загону російських терористів Гіркіна).
Раніше терористи повідомляли, що буцімто цього терориста «Ромашку» застрелив український солдат у снайперській дуелі. Коли його ховали, у село приїхали одразу три священики з Києво-Печерської Лаври, які розказали місцевим, що цей терорист виконував у Слов’янську «миротворчу місію»
Проте насправді, як зізнався його подільник, цього російського терориста убили в туалеті його подільники — інші російські терористи.
Поделиться:
Загрузка...