«Укрпошта» вже визнає окупований Крим «російським»

141

Розповіли мені днями історію про гроші. А саме про те, що отримати тепер поштовий переказ із окупованого Криму простіше простого

Про це на своїй сторінці у фейсбуці пише Лариса Волошина.

Раніше, щоб отримати грошовий переказ із Криму або відправити в Крим, доводилося вказувати будь-яке російське місто; Ростов, Москва, Мухоморовськ. Але тільки не кримські населені пункти. Гроші йшли як міжнародні перекази.

Зараз же «міжнародними» маркуються прямі перекази із Криму. Отримати їх не питання. На цій квитанції, яку працівники поштового відділення дали підписати клієнтові, але не видали в руки, написано «Севастополь, Росія». Щастя, що вдалося зробити фото.

Якого біса це відбувається? Це ж не перший випадок.

Коли ми оцінюємо державну політику щодо Криму зі створення Кримської платформи, ватро приділяти увагу і внутрішньому болоту. Дії всередині країни показовіші за промови, що спрямовані назовні.

Схоже, що українські чиновники останнім часом у той чи інший спосіб активно сприяють окупантам. У них у головах незаконна спроба анексії закінчилася. Почалося узаконення, зокрема й за допомогою от таких от квитанцій.

Ще раз для тих, хто не зрозумів. Пошта – державне підприємство. Абсолютно не важливо, що там думають тітоньки за конторкою про «здали Крим». Працівники керуються внутрішніми інструкціями та розпорядженнями начальства.

Лариса ВОЛОШИНА

Поделиться:
Загрузка...