“Укравтодор” відкрив нову бетонну дорогу в Миколаївській області

115

“Укравтодор” відкрив капітально відремонтовану трасу Н-14 Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв в Миколаївській області.

Передає ЦТС.

Бетонна дорога протяжністю 66 кілометрів, відтепер відкрита для проїзду всіх видів транспорту.

Відзначається, що дорога Н-14 має стратегічне значення для країни й веде до миколаївських портів.

“Тепер траса може витримувати значні навантаження, а при правильній експлуатації очікуваний міжремонтний термін служби бетонної дороги Н-14 становить 18 років”, – заявив глава “Укравтодору” Олександр Кубраков.

Також в “Укравтодорі” підкреслили, що на наступному тижні на дорозі повинні початися роботи по установці системи зважування в русі (Weigh-in-Motion).

Повідомляється, що ремонт дороги Н-14 почали у 2019 році, тоді було відновлено 13 км. А на початку 2020 року не пощастило повністю завершити роботи від села Возсіятське до міста Миколаїв.

“Зараз основні роботи завершені — фінішний шар бетону товщиною 26 см покладений по всій протяжності дороги на 66 км. Залишилося виконати фінальні роботи з укладання верхнього шару бетону на з’їздах і приляганнях, зміцнити узбіччя, створити бар’єрну огорожу, а також нанести горизонтальну дорожню розмітку”, – додали в “Укравтодорі”.

Повідомляється, що на дорозі працюють 4 підрядні організації ТОВ “Ростдорстрой”, ТОВ “ЕДБК”, ТОВ “ШБ Альтком”, ВАТ “Будівельно-монтажний трест №8”.

Поделиться:
Загрузка...