Україну знову будуть представляти у світі різні ватні усіки і васіки

593

Просто задайте собі питання, чому Василь Ломаченко мав бути не ватніком?

Може, у 90-х, коли Василь формувався, як особистість, він читав українські книжки? Навряд чи. Цікаві книжки в 90-х були виключно російською. Українською можна було знайти хіба що гуморески Павла Глазового.

Може, Ломаченко виховувався на українських піснях? Теж навряд. Не знаю притомної людини, яка б тверезою слухала Ірину Білик, Наталю Могилевську чи Олександра Пономарьова.

А може кінематограф? Великий український кінематограф! Земля Довженка, або Тіні забутих предків Параджанова? Хоча, де молодий боксер, і де Параджанов?

Василь був нормальним пацаном із 90-х. КВН Маслякова, Іванушкі інтернешнл, «Іронія долі», «Брат-2», Цой, Наутілус, «Дом-2» і Лєна Бєркова.

В його рідному Білгороді-Дністровському, що на Одещині, розмовляти українською майже, напевно, вважалося бути лохом. Тому Ломаченко виріс, а його офіційний сайт ведеться двома мовами. Англійською і … вірно! Російською.

У пацанів із нульових теж було мало шансів не стати ватніками. Шанс з’явився у тих, хто ходив у школу в 10-х. Джамала, Онука, Бажан, Андрухович, Хайтарма, Захар Беркут, Аеропорт. На радіо українські треки замість російських. В книгарнях українські книжки дешевші за російські.

Українська – мова просунутої молоді і звучить в коворкінгах, на конференціях, в ґіпстерських кав’ярнях. Російська, здебільшого, — мова пивних кіосків та старшого покоління.

Згортання українізації автоматично означає зростання ватності. Якщо зараз не захистити закон про мову і культурні здобутки останніх років, Україну знову будуть представляти у світі різні ватні усіки і васіки.

Сергей Марченко

Знаете что интересно.
Вот выложил Ломаченко ролик про Русь, московский патриархат и российский спецназ. Ему насыпали говна в каментах. Война в стране, российский спецназ убивает украинцев, Россия снабжает недореспублики, в Московском патриархате фсбэшники, ну и много чего другого, очевидного.
Он конечно мог бы извинится, сказать:- Сорян пацаны, не заметил российского триколора на касках.- и удалить ролик.
Но нет. Поеште говна, дорогие украинцы. Ролик будет дальше висеть. Хочу, и рекламирую российский спецназ. Идите нахер. Это называется «я вне политики». Так просто удобнее торговать собой.
Лом, какой же ты пидр..

Serg Marco
Поделиться:
Загрузка...