«Україну не запросили на саміт НАТО з технічних причін»

149
Ця найідіотська відмазка озвучена особисто командиром «позитивних блогерів» Подоляком, бо навіть Єрмак розуміє, що цей провал має донести до населення хтось ще більш кончений ніж він сам.

Як красіво, погодьтесь — це не ми просрали підтримку союзників, це «технічна причина».
Це не МВФ з інвесторами забули дорогу до України — це «технічна причина».
Це не розікрали антиковідний фонд та провалили вакцинацію — то «технічна причина».
Це не «новиє ліца» пограбували економіку і душать населення тарифами і цінами — це «технічна причина».
І колективний Мілованов не справжній аферист та обкакана єропка — а просто «технічна причина».
Гадаю, тепер у відповідної частини «журналістів», «політологів», блогерів та активістів «технічна причина» стане універсальним виправданням будь-яких провалів своїх патронів — маркування не гірше за «збітий льотчік» або «нужни єщо болєє новиє ліца».
А тепер давайте дружно згадаємо — хто востаннє з українських посадовців був запрошений і відвідував саміт НАТО?
Уявляєте — Порошенко в 2018 році.
А хто продовжує його мочити?
Теж правильно — саме ті товаріщі, які ВСЕ просрали є, включно з самітами НАТО зокрема та епохою гідності в цілому.
З «технічних причин», натурально, а не через саботаж, реванш та корупцію.
«Міша, давай по новой, все ху*ня».
Валерій Прозапас
Колишній політтехнолог Фірташа, а тепер Зеленського заявив, що Україна не візьме участь в самміті НАТО «з технічних причин». Завжди дивуюся здатності Подоляка нічтоже сумняшеся називати чорне білим і навпаки.
Технічна причина — це сама влада України.
По-перше, правильно казати, що Зеленський не зміг добитися запрошення на саміт НАТО. Порошенку у роботі із західними партнерами постійно доводилось працювати і пробивати якісь рішення. А Зеленський — це політик-іждивенець, який вважає, що всі йому винні, чекає запрошень, образливо надуває губки, якщо щось не так, а потім випускає подоляків пояснювати, що він найвеличніший, а «вот ето всьо нє то, что ви подумалі».
По-друге, в НАТО не дурні і не читають позитивних бреху… (закреслено) блогерів Банкової. Натомість, бачать відкат реформ ЗСУ, шалену корупцію в закупівлях, повернення непрозорих схем забезпечення армії, та й загалом, скочування державного управління до авторитаризму і ручного керування інституціями. З таким багажем на саміт НАТО не літають — явний перебір по вазі.
Але завтра ми знову будемо читати , що відсутність України в НАТО — провина Байдена, Порошенка чи Папи Римського. Подоляки знайдуть як пояснити провал.

Поделиться:
Загрузка...