Україну на Євробаченні-2020 представлятиме гурт Go_A

541

Гурту Go_A віддали найбільшу кількість балів як глядачі, так і судді

У суботу, 22 лютого, у Києві відбувся фінал Нацвідбору на Євробачення-2020. Шестеро музикантів боролися за право представляти Україну на конкурсі в Роттердамі.

У фіналі Нацвідбору-2020 виступили Krutь, Jerry Heil, Go_A, David Axelrod, Khayat і Tvorchi.

За результатами голосування глядачів (50%) і суддів (50%) перемогу у Нацвідборі здобув гурт Go_A, за який віддали найбільшу кількість балів як глядачі, так і судді.

Оцінки суддів:

Go_A – 6 балів
Krutь – 5 балів
Khayat – 4 бали
David Axelrod – 3 бали
Tvorchi — 2 бали
Jerry Heil — 1 бал

Оцінки глядачів:

Go_A – 6 балів
Khayat – 5 балів
Krutь – 4 бали
Tvorchi — 3 бали
David Axelrod – 2 бали
Jerry Heil — 1 бал
Виступ гурту Go_A у фіналі Нацвідбору

Відкривала ефір Verka Serduchka з грандіозним музичним перформансом. Тіна Кароль показала спеціально підготовлений шоу-номер. А Джамала представила телевізійну прем’єру пісні «Жалі», написану спільно з хіп-хоп виконавцем Alyona Alyona.

Пісенний конкурс Євробачення-2020 відбудеться 12, 14 та 16 травня в Роттердамі (Нідерланди). Його гаслом обрали заклик «Відкривайся!» (Open Up).

P.S.

Нарешті національний відбір на Євробачення став справжнім європейським конкурсом. Без скандалів. Без ганьби для країни.

А все тому що в минулому році вдалося зробити щеплення від промосковської навали. Всіляких Марув, які бігли одне перед одним до Москви на поклон.

Рівно рік назад у конкурсних умовах прописали — жодної участі для виконавців, які гастролюють в державі-агресорі. І маємо результат.

Зрештою, радію, що цього року від нас поїде гурт «GO-A», який відрізняється українською самобутністю та зможе показати саме Україну, а не малоросію. Вони щойно набрали найбільшу кількість балів серед глядачів та суддів.

Андрій Смолій
Поделиться:
Загрузка...