Україну готують до «нового Мюнхену»

150

Увага! Нас таки готують до «нового Мюнхену», притому готує вже не лише «стара Європка», але і ще вчора непохитні Штати…
Зверніть увагу на слова Волкера щодо більшіості у новому складі парламенту, необхідної для зміни ряду законів на виконання Мінську-2. Оце він і є — новий Мюнхен-1938.
Але без паніки. Союзники союзниками, а таки нам, і виключно нам вирішувати, приймемо ми цей Мюнхен чи ні. Саме нам, всім здатним тримати зброю, а не лише більшості у новій Раді. Готуймось.

Evgen Dykyj

Волкер і Сурков обговорили наступну «нормандську» зустріч

Спеціальний представник США Курт Волкер обговорив із помічником президента РФ Владиславом Сурковим питання проведення наступної зустрічі у «нормандському форматі», яка може відбутися пізніше влітку.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на «Голос Америки».

За словами Волкера, лише після 21 липня стане відомо, якими будуть результати парламентських виборів в Україні і чи зможе президент Володимир Зеленський сформувати більшість в парламенті, необхідну, щоб підтримати план втілення «Мінська».

«Я зв’язувався з російським партнером на переговорах Сурковим, просто щоб дізнатись, чи він вважає цей час слушним для зустрічі. Ми ще не знаємо, чи відбудеться зустріч, чи ні. Якщо так, це буде трохи згодом влітку, можливо», — зазначив Волкер.

«На жаль, ми не чули значних новин від Росії. Вони досі говорять, що за все несе відповідальність Україна, і говорять, що на них – жодної відповідальності і що Україна має проводити переговори з двома сепаратистськими так званими народними республіками, які вони створили в Україні. Тому наразі, зі сторони Росії це не виглядає багатообіцяючим. Однак, сам факт проведення зустрічі є, можливо, корисним», — вважає дипломат.

Він нагадав, що США не є частиною «нормандського формату», і «саме тому ми проводимо активні консультації з Україною, а також з Францією та Німеччиною».

Волкер пояснив, що «коли буде обрано новий парламент, потрібно буде оновити деякі закони із втілення мінських домовленостей».

«Наприклад, запропонована децентралізація в рамках Конституції, питання спеціального статусу та амністії і можливість провести місцеві вибори, коли дозволить ситуація з безпеки. Всі ці речі треба буде поновити», — сказав він.

Раніше спеціальний представник США привітав новину про розведення сил і засобів у Станиці Луганській.

P.S.

Итак, цитаты из вчерашнего интервью Волкера Голосу Америки (ссылка на всё интервью — в первом комментарии) и мой пост от 3 Июня. Найдите 10 отличий:
Волкер вчера:
☑️Волкер назвал отвод войск у станицы Луганской позитивным шагом со стороны Украины в вопросе достижения мира на Донбассе.
☑️«Когда будет избран новый парламент, нужно будет обновить некоторые законы по реализации Минских договоренностей. Например, предложенная децентрализация в рамках Конституции, вопрос особого статуса и амнистии и возможность провести местные выборы, когда позволит ситуация безопасности. Все эти вещи надо будет восстановить, и, конечно, мы поддерживаем Украину в этом. Однако, именно украинская сторона должна вести этот процесс».
☑️Волкер отметил, что президент Украины Владимир Зеленский имеет значительный кредит доверия, как показали президентские выборы, но это еще не проявилось в голосах в Верховной Раде и поддержке конкретного стратегического законодательства. «Мы узнаем только после 21 июля, какими будут результаты и сможет ли он формировать работающее большинство в парламенте, необходимое, чтобы поддержать как план воплощения Минска, так и план реформ в Украине», — добавил он.
☑️По словам Волкера, США ожидают визит президента Украины. «Еще нет назначенной даты с Белым домом. Это будет зависеть от расписания, однако, надеемся, что этот визит состоится в ближайшем будущем. Важно, чтобы президенты имели возможность встретиться. Как и на других встречах, мы хотим выразить президенту Зеленскому полную поддержку в его действиях по проведению значительных реформ в Украине», — сказал он.
…………………..
А защитники Трампа (в Украине) пусть и дальше думают, что Трамп в Осаке говорил с Путиным полтора часа (снова без стенографиста) снова о погоде.

Олег Пономарь

Світлина від Олега Пономаря.
Поделиться:
Загрузка...