Український військовий загинув від кулі російського снайпера

160

Сьогодні, 2 лютого, в районі Торецька снайпером Збройних сил Російської Федерації був важко поранений військовослужбовець ЗСУ. Не зважаючи на надану допомогу, він помер у лікарняному закладі.

Про це повідомила пресслужба Української делегації в ТКГ по Донбасу.

«Українською стороною СЦКК направлено відповідну ноту до СММ ОБСЄ. Наша делегація висловлює щирі співчуття рідним та близьким військового, що загинув за Україну», — сказано в повідомленні.

P.S.

На фронті черговий загиблий. Боєць отримав бойове поранення, на жаль врятувати його не вдалося.
Щодня обстріли, майже щодня поранені чи загиблі.
Зеленський мовчить про це.
Снова Украина понесла потери. Снова на фронте погиб украинский воин. И снова Банковская политическая проститутка «Люся 33 входа» ищет оправдание.
Дескать это ещё не нарушение режима прекращения огня. Да, пиф-паф. Ну типа стреляют. Да, ой! Ну типа убили. А ведь бывают же и дни тишины. Так что, нещитово. Вот если бы пиф-паф не менее двух недель, двухсотые и трёхсотые насыпью, тогда да, тогда можно говорить. А так, это видите ли, недоразумение просто такое. Царь и придворные бояре с палкавоццами знают что делают. Расходитесь… крысы помойные».
Правильно кто-то сказал недавно, подобное притягивает у себе подобных. Ничтожество к ничтожеству!
Сьогодні російські снайпера в районі Торецьку знову розстріляли нашого військовослужбовця. Це третій герой від початку року, який загинув від снайперської кулі московитів, як і троє вкрай важких поранених в реанімаціях військових госпіталів.
В 2017 під час оборони Авдіївки на всі снайперські атаки наші війська відповідали артилерією, ворог відразу просив перемир’я і ми надовго забували про снайперів. Може хтось нагадає це Генштабу ЗСУ, хоча сподівання марні, там майже не залишилося бойових офіцерів .
Загиблі Герої січня-2021

Поделиться:
Загрузка...