Український медик Валерій Івасюк пропонує новітній метод лікування COVID–19

503
Доктор медичних наук Валерій Івасюк пропонує запровадити в Україні новітній метод лікування коронавірусу.

Він вже заручився підтримкою провідних медиків країни і навіть знайшов спонсорів для придбання необхідного медичного обладнання. Закупівлю готовий оплатити офіс 5-го президента України Петра Порошенка

 Про це Івасюк розказав в ефірі телеканалу Еспресо.TV.

“Три місяці тому медики з’ясували неправильний алгоритм дії вірусу. Вони вважали, що вірус визиває пневмонію. Але це було на початку епідемії.На сьогоднішній день встановлений так званий патогенез, тобто вплив вірусу на організм людини. Ця інформація була отримана в провідних наукових центрах США і опублікована в провідних журналах Америки. Про що йдеться? Мішенью вірусу є не легені, а еритроцити — кров’яні червоні тільця. Цей вірус блокує гемоглобін,  білок, який переносить від клітин вуглекислий газ до легень, здає його в зовнішнє середовище і приєднує  до себе кисень і його транспортує до клітин, і там відбувається дихання тканин. Отже, вірус руйнує еритроцити що призводить до тяжких наслідків: до загибелі нирок, печінки, і власне — блокує вже легені.

Американські вчені пропонують використовувати апарат для екстракорпорального кровобігу, коли у людини з вени забирається кров, збагачується киснем в штучних легенях (цей апарат називається оксигенатор), і знову до людини ця кров повертається через артерію.
Про це і ми говорили, і до цього закликали наших міністрів, і закликали наш Уряд ще два з половиною місяці тому

Ми запропонували приєднувати до людини апарат екстракорпорального кровообігу і додавати донорські еритроцити. Для того, щоб замістити зруйновані еритроцити хворого  еритроцитами здорової людини. І ми маємо і мусимо  застосувати цей метод в Україні  після консультацій з нашими поважними медиками, прізвища яких я назвав.

В Україні таких апаратів тільки 15, а їх треба хоча б до 70 штук. Всі відомості про ці апарати, про їх назви і виробників — є в офісі Петра Порошенка. Тому що він перший до нас звернувся з проханням — “Медики, допоможіть!”. Бо ми бачимо, що апарати штучного дихання в певні моменти допомагають, але не в екстремальних і майже летальних випадках”, — сказав Івасюк в ефірі телеканалу.

Лікар сподівається, що найближчим часом за сприяння Петра Порошенка, в Україні з’явиться достатня кількість  апаратів екстракорпорального кровообігу.

Поделиться:
Загрузка...