Українських полонених моряків РФ може відпустити найближчим часом

59

Українських полонених моряків Росія може відпустити найближчим часом. Такі сподівання висловив заступник керівника Офісу президента Вадим Пристайко в ході брифінгу 16 липня.

«Сподіваюся, що моряків відпустять найближчим часом. Не можу розповідати деталі переговорів, але повірте, що переговорні команди в постійному контакті. І ми усвідомлюємо, які є шанси отримати наших хлопців назад найближчим часом», – заявив Пристайко.

Нагадаємо, дипломатичні радники «нормандського формату» на зустрічі 12 липня домовилися про проведення протягом місяця обміну певної кількості бранців.

P.S.

Більшість моїх читачів сказали, що не вірять, що Хйло віддасть Зелі моряків перед виборами.
А я вважаю такий варіант майже 100%.

Чому? — Тому що впродовж всього періоду взаємовідносин між Хйлом і керованими кремлем керівництвом України, будь-які поступки Хйла однозначно означали і приводили до поступок в якихось аспектах, що стосуються суверенітету України.

Згадайте газові угоди, згадайте Харківські угоди, згадайте «знижки на газ», згадайте відновлення постачання експорту до росії, згадайте за що кремль давав нам кредити…
Все це було в обмін на Незалежність.

Благо для кремля, в Києві зараз сидить тупа маріонетка, якій конче потрібні % рейтингу перед виборами (і Хйлу теж потрібно щоб перемогли новиє літса), тому не прийдеться навіть торгуватися в економічній площині, можна просто поміняти заручників на здачу інтересів України щодо чогось.

Щодо чого — дізнаємося пізніше.
Але судячи з істерики Зелі на адресу Клімкіна вже +- зрозуміло — ми обміняємо моряків на фактично юридичне визнання Криму російським.
Це станеться цього тижня, на мою думку.
І буде свідчити про абсолютну керованість Зелі з боку Кремля.
Якщо не станеться, або героєм буде Медведчук, то наші справи йдуть трохи краще ніж я думаю.

Mason Lemberg

Поделиться:
Загрузка...