Українські підприємства ВЖЕ платять за газ майже 40 гривень за куб

48
Українські підприємства ВЖЕ платять за газ майже 40 гривень за куб. Що, звичайно, впливає на собівартість товарів чи послуг і ціни останнім часом ростуть як навіжені
.
— ціни на газ для теплопостачальних підприємств (читай = для населення яке живе в багатоквартирних будинках) будуть встановлені на рівні 20 гривень за куб, що приведе до росту платіжки за тепло приблизно в 2,5 рази у порівнянні з попереднім роком
.
— українських дітей відправляють на онлайн-навчання = відсутність навчання і знань, бо газу мало і нема чим опалювати школи і садочки
.
— Україна має надто мало газу, щоб гарантувати проходження опалювального сезону
&
Зеленський і камарілья будуть постачати безкоштовно газ Молдові з умовою, що колись вони його нам повернуть.
Ми будемо купляти газ у високий сезон по 2000 доларів, а колись Молдова МОЖЕ поверне, купивши його по 300 доларів.
Чи не задорого кожен з нас платить за клоунські зашквари з суддею чаусом?

Mason Lemberg

P.S.Нє, ну чуваки красавци.
Дійсно найвеличніші лідори світу.
А хто їм, до речі, сказав, що в 2021році, через майже 3 роки після початку «епохи багатства» і виконаних обіцянок, кукаріку про Ліпєцьку хвабрику це правильне кукаріку?
Цікаво, хто їм сказав що треба згадувати про Ліпєцьку хвабрику, закриту в 2017 за ініціативи Порошенка шляхом повної зупинки виробництва, при тому що в 2018 товаріщ Зеленський отримував гроші з бюджету рф на виробництво пропагандистського кіно, в 2021 продавав «продукцію» підсанкційному СТС, а після свого приходу на посаду, відновив імпорт електроенергії з росії?
Цікаво хто їм сказав, що це вдала тема для піару?
І цікаво хто їм сказав, що треба пафосно розказувати про «фінансування бюджету країни-окупанта», коли зовсім скоро ці півні будуть розказувати як вигідно купляти газ в путіна і яка дешева в нього електрика?
І хто, власне, сказав, що грати роль найбільшого патріота і борця з російським бюджетом має слуга по імені «Владлен» (названий в честь Владіміра Леніна)?
Тому раболєпія, судячи з виховання, служці позичати на треба, але те, що крім цього служки знаходиться ще 150 баранів, які не знають, що навіть в чинній системі безпределу, президент не має права накладати санкції, це робить бутафорське але РНяБО… то це звісно, дуже сумно. Сумно, навіть зважаючи на рівень корабельних сосен.
Але це все фігня.
Ця історія називається «прівєт інвестиційна няня». Ця історія про те як совкові дятли, бажаючи вислужитися перед сцарем, формують інвестиційний клімат і передають прівєт тисячам корпорацій, які таким же чином «фінансують бюджет країни-окупанта». Тепер кожна з цих корпорацій буде знати, що відкривати бізнес в Україні небезпечно, бо мало що взбреде в голову пролетарям з новими обличчями і іменами в честь Владіміра Лєніна.
Поделиться:
Загрузка...