Українська делегація в ТКГ намагалася ПРИХОВАТИ факт насильницької смерті українського вояка

963
Вечір перестає бути томним. З’ясувалося що українська делегація в ТКГ намагалася ПРИХОВАТИ факт насильницької смерті українського вояка, що «за невстановленими обставинами потрапив на тимчасово не підконтрольну територію». Простіше кажучи — був захоплений ворожою ДРГ.

Вчора тіло мертвого солдата передали українській стороні. Українська делегація у ТКГ повідомила: «українській стороні було повернуто тіло військовослужбовця однієї з механізованих бригад ЗСУ, який, за попередніми даними, 14.12.20, перебуваючи у стані сп’яніння, здійснив самовільний перехід на бік противника (без зброї), та помер від алгокольної або наркотичної інтоксикації».
Тобто — чувак сам винний. Зрадив Україну. Втік до ворога. Там залив очі собі якимось скломоєм — і гайки. Ну, буває. Але…
В мережу потрапив висновок судмедекпертизи. Очевидно, цинізм чинної влади дістав уже навіть службовців українських спецслужб. Бо за висновком судмедексперта українського вояка довго і жорстоко КАТУВАЛИ. Його били — довго і по-звірячому. А потім — задушили. А потім — передали назад Україні, мовляв — він пиятику не пережив.
Подія — вражаюча за своїм цинізмом. Нині можна говорити що завгодно. Гарантію даю — терористи ДиРи зараз будуть волати, що українська судмедекспертиза — фейк, а що не фейк — створено з уже мертвим тілом коли воно потрапило на українську територію. За домомогою фахівців НАТО, звісно.
Москва ж взагалі включить режим «я не я — і хата не моя». Офіційно — їх там нєт. Але — мова не про русскій мір.
Мова — про українських можновладців. Бо очевидно — факт насильницької смерті українського вояка влада намагалася ПРИХОВАТИ. Чому? Відповідь очевидна. Аби перед Новим роком не псувати преЗЕденту образ великого миротворця.
Бо зараз він виглядає не миротворцем. Він виглядає головнокомандувачем, солдат якого абсолютно безкарно можна красти, катувати, душити і повертати назад з янгольським личком. Коротке містке слово яке описує таких командувачів я не наводитиму — бо забанять.
Наразі всю провину за зроблене на себе взяв, хто? Правильно. Арестович. То він, мовляв, переплутав повідомлення. Зразу, як висновок експерта з’явився в мережі.
Висновків — не буде. Висновки робіть самі. Ми дожидися до часу, коли треба захищати уже наших захисників. Якщо не життя — то хоча б добре ім’я їхнє. Таке життя.

Можна б було повірити Арєстовічу, що він помилково опублікував версію окупантів про загибель бійця ЗСУ «від алкоголю та наркотиків», а не від тортурів — якби кілька тижнів тому цей же позитивний блогер не розповідав про «однакову відповідальність бойовиків і українських військових за військові злочини», тим самим урівнюючи в «злочинах» нас та окупанта, і ставлячи під сумнів роботу українських армійських органів правопорядку.
Вони вже тупо знущаються, бо впевнені, шо перетворили українське суспільство на акваріумних рибок.
Такі «помилки» невипадкові, після них подібних посадовців треба відправляти назад в кабаре ногами дригати, але цьому ще й медаль дадуть.
Тут такая история…
Вчера в новостях скользнуло сообщение о том, что эвакуационная группа забрала тело погибшего нашего военного.
И в новостях на сайтах написали, тут я цитирую:
«Тело военнослужащего, который после самовольного перехода на сторону противника умер от алкогольной или наркотической интоксикации, сегодня было передано украинской стороне.» Ну да, ага, конечно. Умер от алкогольной зависимости. Прямо вот напился так, что от этого умер. Премию журналисту, который писал эти строки. Желательно премию с нанесением тяжких телесных.
Фото судмедэкспертизы, части ее, прилагаю.
Его били. Долго били. Сильно били. Очень. долго и сильно били. А потом задушили. И передали тело нам.
Еще раз. Долго. Сильно. Били. А потом задушили.
Было ли это вчера в новостях? Нет. Высказал и ли вчера наши новые зеленые власти об этом хоть слово? Нет. Они вчера были заняты Кернесом, ага. Для них он важнее был.
Когда в следующий раз какая-то мразь вам хрюкнет про «мир любой ценой», про «не все так однозначно», про «надо просто перестать стрелять» — вспомните о том, что наших бойцов иногда убивают и без стрельбы. Сначала долго и сильно бьют. А потом душат.
Зеленскому на это похер.
А вам?

Коли клоун кинув свій дешевий понт, що готовий віддати Росії 100 беркутівців за 1 розвідника, розумні люди розуміли, що це тупий дешевий понт. Беркутівців ти віддав, а своїх розвідників (а їх сука не один!) не забрав.
Пройшов рік. Обміни Росія блокує. 11 наших заручників у важкому стані. А ти навіть злив захоплення вагнерівців, щоб зараз не було, як врятувати наших людей.
Росія блокує процес обміну полоненими, заявив представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш.
«Ми чотири рази подавали списки на всіх, там понад 200 осіб, 11 це ті, які перебувають у тяжкому фізичному стані. Росія жодного разу за ті пів року, що я в ТКГ, ще не подала жодних списків, вона блокує ці процеси спочатку вимогою скасування постанови Ради про місцеві вибори, зараз вона вже хоче постанову Ради, яка нібито повинна затвердити якийсь мирний план, запропонований ОРДЛО. Це говорить про те, що не буде обміну, поки ми процесуально не очистимо 9 осіб, яких ми раніше їм віддали, хоча це не взаємопов’язані речі», — сказав він.
Дебіл-покидьок-наркоша в одному флаконі — ось результат.
Некогда эмир Бухары услышал выражение «извинение хуже проступка», и не понял, что имелось в виду. Тогда он призвал своего советника ходжу Насреддина, и потребовал объяснить.
Бился-бился, старался-старался Насреддин, но так и не смог втолковать эмиру смысл выражения. Отчего эмир рассердился и сказал: «Даю тебе пятнадцать минут, чтобы ты объяснил мне, что значит «извинение хуже проступка», и если не справишься — велю тебя казнить!»
Тогда ходжа задумался ненадолго, а потом взял да и ущипнул эмира за задницу. «Что ты себе позволяешь?!» — разъярился эмир. «Прости, о великий», отвечал ходжа, «я задумался, и мне показалось, что ты — это твоя жена».
И когда от такого ответа у эмира глаза налились кровью, ходжа подытожил: «Вот это и есть извинение, которое хуже проступка».
Так вот.
Объяснение Арестовича о том, что он случайно перепутал, не сработал копи-пейст, случайно опубликовал версию оккупантов о гибели солдата — это натурально извинение хуже проступка.
Как ты их перепутал?! Голову со сракой ты не перепутал?! Откуда ты вообще знаешь так хорошо их версию?! Какого хрена она у тебя делала в буфере обмена?! Что ты несёшь блядь что ты блядь несёшь???
Орк

Поделиться:
Загрузка...