Українцям постійно підсовують голограму, дурілку

81

Дивіться, під час Майдану Коломойський виштовхнув на сцену Парасюка в якості «народного героя» і пізніше ним просував свої інтереси вже в ВР, а з початком війни те ж саме провернув з Грішиним-Сємєнченко та кількома іншими «воєваками».

Трохи згодом з’явилася плеяда професійних антикорупціонерів-расслєдовалєлєй типу Дубінскького/Бігуса і прімкнувшего к нім Лєщенка, плюс йшла розкрутка всякіх Саакашвілі з Білєцькими для торпедування мізків нещасного обивателя — зато тепер в друзях Коломойського вже і «правозащітнік» Портнов, бо тренд змінівся.

Про визначну роль маніпулятивного просування образу Голобородька на посаду президента з боку власників нашого телебачення та інших з.м.і., здається, казати вже просто непристойно.

Українцям постійно підсовують голограму, дурілку, яка виконує роль на користь справжніх кукловодів, а ми зараз примудряємось сперечатися про перспективи Порошенка — який був і залишився однією з небагатьох потужних самостійних фігур в нашій політиці та лідером єдиної ідеологічної проєвропейської опозиції.

Тим більше, що сам він чітко сказав, що не цікавиться посадами і працює на незворотніть курсу країни.

Складається враження, що навіть частина свідомих громадян готова сприйняти чергову маріонетку в якості «правільного нового ліца» лише через штучно запущену хвилю «Порошенко в минулому».

То Коломойський з Фірташем підуть балотуватися якщо шо? Чи може Ахметов з Пінчуком?
А не підсунуть нам черговий результат свого консенсусу, в стрічках якогось вже іншого кольору?

Тому подобається це комусь чи ні, а Петро Порошенко залишається потужною державницькою силою, яка як і раніше дуже дратує Путіна і його союзників в Україні — важко зрозуміти спроби торпедувати саме її з боку ніби в хорошому сенці свідомих громадян.

Зверніть увагу як вас знову штучно завертають в негативний дискурс «проти когось» — як результат папуги на Тризубі мало?

Є що і кого пропонувати — хтось заважає підтримувати?
То майте сміливість бути «за».

Валерій Прозапас

Поделиться:
Загрузка...