Українці прийшли до Верховної Ради по справі «вагнерівців»

273
Сьогодні українці прийшли до Верховної Ради по справі «вагнерівців». Бо влада бреше. Бо влада приховує. Бо влада просто зливає країну.

Місяць(!) весь інфрмпростір країни трясе від можливого зриву операції по затриманню військових злочинців, які збивали літаки, розстрілювали людей, окуповували нашу територію. Місяць влада мовчить і не відповідає на жодне питання.
Опозиція та суспільство вимагає створення ТСК у Верховній Раді. Влада настільки боїться, що не хоче навіть цього.
Замість того, щоб виходити до ЗМІ, до народу, пояснювати свої дії, вони просто ховаються за своїми кортежами, охоронами та держдачами. Вони просто плюють на країну, на загиблих Герої та українську армію.
Влада просто не хоче визнати, що спіймала облизня і більшості вже давно зрозуміло куди рухається країна. Всі особи, які ймовірно були причетні до зриву операції мають бути звільнені, а вся країна має дізнатися правду, яка так важлива, адже ми воююча країна, ми народ, який втратив 14 тисяч людей на Донбасі. І банальне замовчування — це вже злочин і зрада держави.

У «слуґ» все як завжди.
Пані Венедіктова заявляє, що не знає ні про яку спецоперацію по «вагнерівцям» і мілостиво готова слухати свідків — а є документ, яким її ж заступник засвідчує про існування підготовлених офіційних підозр бойовкам, затриманих в Білорусі.
Кого покриває ОГПУ?
Вони не просто забрехались, вони запиз*ділись, вибачте.
Плыли-плыли, и приплыли.
Мне попался в сети документ сейчас. Официальный документ. Документальный документ.
И в этом самом документе заместитель Генерального прокурора официально документирует тот факт, что спецоперация по поимке 28 боевиков Украиной проводилась. И проекты подозрений 28-ми боевикам были подготовлены.
Да, это означает, что все озвученное в течение последней недели, с фотографиями и сканами рапортов по спецоперации — правда.
А еще, вот теперь давайте писать список официальных лиц, которые ВРАЛИ о том, что ничего не было.
А теперь, давайте писать список официальных лиц, которые совершили государственную измену и сообщили России о планах наших служб.
Погоджувальна. « Європейська Солідарність» вимагає негайного створення ТСК по вагнерівцям, яких українська влада здала Путіну. Спочатку брехали, що ніякої спецоперації не було, тепер патякають, що говорити про це шкодить нацбезпеці. Нацбезпеці наносить руйнівний удар зрада на найвищому рівні. Кадрову політику держави тепер визначають внучки і Жучки, а політичні пенсіонери, які напочатку 90 — их здали ядерну зброю, чорноморський флот і Чорноморське пароплавство, тепер здають нашу Армію, вимагаючи від військових зустрічати на наших позиціях бойовиків.
Наша команда в ТКГ і нормандському форматі відстоювала дорожню карту, де першими блоками йшли безпековий і гуманітарний, тільки потім політичний. Зараз Україна бере на себе все нові і нові зобов’язання, вже Козак Путіна диктує ВР, які закони ми маємо прийняти.
Не чути прізвища сотень заручників, яких утримує Кремль.
Також нагадала, як слуги зрадили вчителів і лікарів, які залишилися без захисту перед COVID. 65 млрд грн розбазарені на так зване « велике будівництво». Але — цікаві цифри: в 18 році було відремонтовано 3800 км доріг, в 19- 2400. За цей рік 1800, але на вартість зросла на 57%, а деякі ділянки дороги в 2-3 рази. І все це- без тендерів. ДумайТе.
Поделиться:
Загрузка...