Українці мали з кого вибирати

150
Будапештський меморандум став прекрасним прикладом, як постколоніальна еліта не здатна захищати інтереси держави і народу і поступається першому ж зовнішньому тиску.
Кравчук, вирощений окупантом уже з прогибом у спині і догідливим «чєго ізволітє, барін», зіткнувшись зі скоординованим натиском президентів РФ і США, одразу ж цілком і повністю за безцінь здав третій у світі ядерний потенціал. Без бою, без спротиву і навіть без спроби поторгуватися. А Кучма під цим ідіотизмом поставив підпис.
Вони розповідали, що у нас не було ядерних кодів, що зброя управлялася із Москви… Це міжконтинентальні ракети управлялися із Москви. А тактичні ракети зброя простіша. До того ж нам, як виявилося, не потрібно бити по якимось ворогам через океан. Нам треба можливість відігнати ворогами під нашими дверима.
Втративши ядерну зброю постколоніальні еліти України втратили можливість захистити Україну у випадку нападу сильнішого ворога. І в 2014 році прості українці йшли на війну і віддавали життя через прорахунки цих двох старих маразматиків.
Проблема в тому, що батьки цих простих українців, а подекуди і самі вони, самі це обрали. На референдумі в 1991 році українці проголосували за Незалежність. Але обравши шлях незалежності керувати собою поставили представників еліти вирощеної окупантом для контролю над поневоленим народом. На виборах того ж таки 1991 року 1 грудня 19 мільйонів 643 тисячі 481 українець, або 61,59% виборців, віддали голоси за старого комуніста Кравчука. І лише 7 420 727 українців, або 23,27% виборців, віддали голос за в’язня московських концтаборів — В’ячеслава Чорновола. Ще 1 432 556 українців (4,49%) проголосували за в’язня і дисидента Левка Лук’яненка.
Українці мали з кого вибирати. Вони не мають права закинути власним національним елітам, що ті не виставили сильного кандидата і не надали народу права вибору. Українці самі свідомо і при розумі обрали зрадника.
А потім на виборах 1995 року ще раз підтвердили цей вибір і обрали червоного директора Кучму, який йшов на проросійських гаслах. А в 2010 українці обрали Януковича, який власним листом запросив війська ворога в Україну.
Це повністю провина самих українців, що вони обрали таке майбутнє і потім заплатили за свій вибір життям і долями своїх дітей.
І зараз українці знову 73% голосів обрали представника старої компрадорської еліти, нащадка московських чекістів, який оголосив готовність стати перед ворогом на коліна, виправдовував його армію, знущався з держави всіх українців і з них самих.
Українці раз за разом обирають незалежність своєї країни. Цього не відняти. Але раз за разом самі обирають керувати своєю країною представників еліти поневолювача. Зрадників. А потім раз за разом кидаються виправляти їхню зраду.
Поделиться:
Загрузка...