Українці чекають доки з гідністю відберуть хліб

137
Агентура дуже любить символізм. Зелена пошесть проводить маскішоу в музеї Революції Гідності напередодні початку Революції Гідності, щоб показати: ваш Майдан розтоптаний, ми знову рвемо бюджет, а президентом поставили вам нащадка чекіста, який шутіл над вами про ебонітові палички, якими беркут буде вас лушпарити. А самого головного беркутла ми призначили в Одміністрацію Президента курувати силовий блок. Хаха. Викусілі, гіднюкі?
При цьому СБУ Баканова, який гуляє у Медведчука на днюсі, в Музеї ловить не терористів, а бореться з «розкраданнями». Це ще одна тема комуняк і чекістів: «оні даже на музєє гідності свойом разворовалі». Саме так вони намагалися дискредитувати спроби Ющенка 15 років тому відновити пам’ять про Голодомор.
Політика «Какаяразніца» не може бути мирною. Це в самій основі своїй — агресивна політика етноциду. Шльома з подільниками, що захопили владу в країні, розуміють, що не зможуть втриматися при владі довго без знищення базових цінностей українців, перетворивши їх на тупе стадо. Ось тому вони і ведуть атаку на підвалини українства.
Ми у внутрішній окупації ворогів, які грабують і знищують нас вірусом і замовчують вбивства українських воїнів на своїх телеканалах. Народ почав прозрівати, але дуже довго. Цих тарганів треба було розчавити за одного Ярослава Журавля. Та українці чекають доки з гідністю відберуть хліб.
#Хроніки_Дурдому станом на 19 листопада 2020 року.
— Зеленський записує відосики де розповідає, що лікарні заповнені киснем, є міліони тестів, а лікарі отримують 300% надбавки. Тим часом кількість хворих і померлих росте.
— МВФ не дає кредит Україні в 2020 році. Рахунки казначейства порожні і воно призупиняє виплати. Команда Зе починає емісію гривні.
— ДБР відкриває справу за позовом поплічника Януковича Кузьміна про Державний переворот під час Революції Гідності.
— На передодні річниці Революції в музеї Революції Гідності обшуки.
— З Януковича знімають заочний арешт у спраі розстрілу Майдану.
— СБУ заводить кримінальні провадження проти членів активу Руху Опору Капітуляції.
— Кравчук заявляє про можливість виборів в ОРДЛО на весні 2021 року.
— Національне антикорупційне бюро провалило операцію з арешту народного депутата від «Слуги народу» та довіреної особи Зеленського Павла Халимона, спійманого на можливому хабарі у справі щодо співпраці з держпідприємством «Івківці» в Чернігівській області.
Ми всі бачимо:
— капітулянтську й недолугу зовнішню політику;
— реванш ригів і наступ на здобутки Революції гідності;
— крах реформ і кризу публічних фінансів;
— диктат олігархів;
— повну втрату керованості державою;
— фіаско в боротьбі з пандемією й підміну її недолугими піарними заходами.
При цьому, на скільки-небудь помітні протестні заходи виходять останнім часом хіба що контрабандисти-євробляхери чи дрібні підприємці, котрі тупо не бажають платити навіть ті скромні податки, які для них встановлені. А обнулити рейтинг влади здатні хіба що платіжки, хоча ринкова ціна на газ і тепло — єдиний спосіб існування нормальної ринкової економіки, тим паче, в умовах нинішнього критичного розбалансування публічних фінансів.
І ці обставини (навіть при розумінні, що нинішній владі залишилося недовго) сильно позбавляють оптимізму, бо гарантовано програмують, що шлункоголові знову проголосують за солодкоголосих популістів. І навіть нормальні тверезі політики, щоб потрафити такому виборцеві, також будуть змагатися в соціалістичній брехні.
П.С. Впевнений, що ці думки не будуть популярними, бо навіть у патріотичному середовищі економічний більшовизм рулить на повну силу
Я давно казав: воно неадекватне, ображене на життя нещастя. През у нас вже виписує штрафи спортивним клубам.
Пропал дом…
В нього дружки розікрали економіку, а він лякає штрафами Порошенка. Вова, ти вже всрався з 30 кримінальними справами. Ти нічого не можеш. Досить записувати відосіки для овець і корчити з себе Путіна в бункері, який морщить бровки і слухає звіти чиновників. Ти краще думай, як сам будеш відповідати за вдіяне. Ти своїм ідіотизмом вже убив стільки людей, що тобі не Порошенка штрафувами, а молитися на нього треба. При ньому єдиному ти отримаєш чесний суд. При інших розкладах будеш відповідати перед тими, хто тобі влаштує такий стадіон, Чаушеску позаздрить.
През, який у бізнесі уникав платити податки, зобов’язує ФОПи встановити касові апарати і платили податки. Хахаха.
Прикол смішніший за тупі жарти тупорилого кварталу.

шапіто, durdom.in.ua

Поделиться:
Загрузка...