Україна зацікавлена в бразильських літаках Super Tucano

216

Президент Бразилії Жаїр Болсонару, за підсумками зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським в Японії, заявив про зацікавленість України в бразильських літаках Super Tucano.

Про це він написав на своєму каналі в Twitter

На початку серпня Делегація Повітряних Сил ЗС України на чолі з командувачем – Сергієм Дроздовим під час відвідувань Бразилії вже ознайомилися з легкими турбогвинтовими штурмовиками Embraer EBN-314 Super Tucano.

Тоді для них були організовані демонстраційні польоти на базі 3/3-ї Авіаційної ескадрильї (3º/3º GAv) 5-го крила, на озброєні якого знаходяться Embraer EBN-314 Super Tucano.

“Україна хоче бразильські військові літаки. Президент України зацікавлений у купівлі літаків Super Tucano,” – написав у себе в Twitter бразильський президент

Легкі штурмовики Super Tucano

Легкі штурмовики Super Tucano Фото: AFP via Getty Images

EMB-314 Super Tucano — розробка бразильської компанії Embraer. Спочатку планувалось, що літак буде використовуватися як навчальний, проте згодом було доопрацьовано під легкий турбогвинтовий штурмовик.

Перший прототип літака піднявся в небо у 1999 році. Маса корисного навантаження Super Tucano становить 1550 кг, а тривалість польоту, при використанні підвісних паливних баків – до 8 годин.

Для зльоту і посадки літака достатньо злітно-посадкової смуги довжиною 900 м. Озброєння EMB-314 включає два кулемети 50 калібру з 200 патронами кожен, розташовані в крилі.

Окрім того літак може також оснащуватися ракетами класу “повітря-повітря” типу AIM-9 виробництва Raytheon, підвісними ракетними контейнерами і звичайними або керованими бомбами.

Поделиться:
Загрузка...