Україна — серед 8 країн Європи, що досі не розпочали вакцинацію проти COVID-19

108

Що вам буде цікаво знати про ситуацію на сьогодні.

Треба звернути увагу на дві країни — Іспанію та Велику Британію. У першій почався якийсь армагедон. Я ніколи не бачив такої кривої захворюваності, вона іде практично вертикально. Можливо, це пов’язано з новою мутацією коронавірусу В.1.1.7.

Щодо Британії, то ми точно знаємо, що недавній спалах пов’язаний саме з цим новим варіантом. Але подивіться, як Британія бере ситуацію під контроль. Вона посилила обмеження. Але головне — в країні тестування працює як воєнні заводи у Другу світову. Неймовірні показники по 550-600 тисяч тестів щодня для населення у 66 мільйонів. Це дає коефіцієнт виявлення у 8%, він один з найкращих у Європі (ВООЗ рекомендує 5% для нормального контролю поширення вірусу). Для порівняння, в Іспанії роблять 150-180 тисяч тестів на день для населення 47 мільйонів, і це немало, але коефіцієнт виявлення пішов вгору і складає 22%.

Україна робить 20-30 тисяч тестів на добу при населенні 41 мільйон. Коефіцієнт виявлення найнижчий у Європі і складає 25%.

Від Іспанії мало відрізняється тому, що поширення в нас стабільне. Якщо, не приведи боже, мутація В.1.1.7 опиниться у нас, страшно подумати що буде. Ми підготуємо аналітику про це окремо.

Вакцинація. У світі імунізацію розпочали уже 55 країн. Лідери — Ізраїль, ОАЕ, Бахрейн, Велика Британія та США. У Ізраїлі принаймні одну дозу отримали уже 28% населення (2,37 мільйони людей).

У Європі розпочали кампанію 38 із 46 країн. Лідери — Велика Британія, Данія, Мальта, Словенія, Італія. У Британії щонайменше одну дозу отримали 6,3% населення або 4,6 мільйони людей.

Україна — одна з восьми країн Європи, які не розпочали вакцинацію.

А ще Албанія, Андорра, Боснія і Герцеґовина, Косово, Молдова, Чорногорія, Північна Македонія. А також Білорусь, яка розпочала, але не признається.

Цікавий такий факт. У країнах, де вакцинація уже йде, живе 89% мешканців Європи. Тобто 9 із 10 європейців є частиною кампанії з імунізації. Решта 11% європейців ще не є частиною цієї кампанії. Так от, більшість з них, 7% — це українці. Решта — маленькі країни.

Ще цікавий факт. У світі є всього 18 країн, де хворих на COVID-19 на сьогодні більше мільйона. Чемпіони, так би мовити. Україна — одна з них. З цих країн імунізацію почали усі, крім п’яти: Південної Африки, Колумбії, Перу, Ірана та України.

 Павло Ковтонюк
заступник міністра охорони здоров’я України
Україна зависла з вакцинацією

В світі набирає обертів вакцинація. Добровільна звичайно, для тих, хто цього хоче.

А в Україні немає навіть приблизної дати її початку, до сих пір незрозумілий її алгоритм.

І чесно кажучи тут можна впасти у ступор. Чим ми гірші Тунісу, Єгипту чи Сербії? В чому проблема?

Люди, які готові вакцинуватись за свій рахунок також не можуть цього зробити, бо жодна вакцина в Україні не зареєстрована.

Вже представники місцевої влади у Києві чи Ірпені напряму комунікують з виробниками вакцин, готові організувати закупівлю і весь процес. Але не можуть цього зробити, тому що немає зареєстрованих вакцин.

Сам по собі напрошується висновок, що ринок штучно тримають під конкретні фармкомпанії, і готуються на цьому добре заробити. Підігруючи також Медведчуку, якому дали час на піар російської вакцини.

Але ж це відбувається на тлі того, що влада в інших державах насамперед дбає про здоров’я своїх громадян.

Спочатку вони продали маски за кордон. Потім не забезпечили безкоштовного масового тестування, переклавши це на гаманці людей. Запізнювались із забезпеченням засобами захисту — допомагали благодійники. Проспали ситуацію з киснем в лікарнях — рятували волонтери. Судячи з даних про смертність, запізнились із введенням локдауну, який варто було запровадити у листопаді. Тепер творять те саме з вакцинацією, демонструючи феноменальні жадібність, тупість і цинізм.

Якщо раніше у критичних ситуаціях з коронавірусом замість влади відповідальність на себе брали волонтери, то зараз і вони безсилі, тому що для наповнення ринку вакциною потрібні урядові рішення.

Або якийсь «волонтер», який замінить на президентській посаді де факто недієздатного Зеленського.

У квітні він обіцяв мільйон доларів за вакцину або ліки від коронавірусу. Вова, яке ж ти безнадійне, недолуге трепло.

 Євген Булавка

Вже можна підводити підсумки за результатами профанації під назвою ЛОКДАУН Зеленського.
Ну причини обрання дат з 8го по 24те січня зрозумілі. Від завершення святкувань Різдва до Дня Народження Найвеличнішого.
Заборона продавати шкарпетки, пакети для сміття, лампочки та батарейки масово і повсякчасно ігнорувалася. Люди на касах реготали з дій влади, матюкались, просили дати щось із «запрєщонки»…
Одна продавщиця зі сміхом продала мені кульки із шафи перекресленої червоними стрічками та листочком з текстом номеру постанови, – Нам сказали повісити, але не сказали не продавати.
У великих супермакетах винахідливий народ просто почав купувати заборонені товари на касах самообслуговування, рясно покриваючи матом і Зе і Степанова і Шмигаля…
Я, доречі, сумніваюся, що від пари нових шкарпеток хтось захворів, а ось при відвідуванні ковзанок, які працювали весь локдаун — однозначно!
Бари у Києві теж знайшли вихід і працювали підпільно, тільки для» своїх».
Всі начхали на постанови уряду та на самого Зеленського, бо повага до них остаточно зникла і серйозно їх вже ніхто не сприймає.
В принципі, Коломойський та росіяни досягли своєї мети. Інституції розвалені, уряд та президент дискредитовані настільки, що народ клав на будь-які їх рішення з великої дзвінниці.
З одного боку це катастрофа, бо фактично все в державі тримається на багаточисельній роботі чиновників середньої ланки, які потроху звільняють, або заміщаються «фахівцями» 95 кварталу — по СБУ ми вже бачимо куди все прийшло.
Але є і інша сторона медалі. Це все скоро навернеться, а отже нас чекатиме щось нове.
Щоправда цього також очікують РФ та стерв’ятники з ОПЗЖ.
Тому зараз важко сказати, якою буде Україна після фіналу афери століття під назвою Команда Зе. І в яких територіальних межах…
Повний ЛОКДАУН ще попереду.
Фонд соціального страхування отримав повідомлення про 37 860 випадків захворювання медпрацівників на коронавірус, в тому числі 754 — за минулий тиждень. Як повідомляється, 454 медпрацівники померли. 
glavcom.ua

Во Франции планируют вводить очередной локдаун, о чем Макрон сообщит в среду. Это уже третий французский локдаун. Правительство Израиля в воскресенье приняло решение приостановить все рейсы иностранных авиакомпаний с 26 по 31 января. Отмечается, что меры были приняты для борьбы с распространением коронавирусной инфекции.
И все это происходит на фоне массового тестирования и массовоц вакцинации в этих странах. При всех приложеных усилиях, руководство этих стран пока не смогли справиться с распространением COVID-19 и его мутаций. В остальной Европе ситуация так же не особенно оптимистическая.
И только Украина впереди планеты всей. Количество заболевших неуклонно падает, как и количество проводимых тестов. И на фоне этих цифр население, которое не дружит с критическим мышлением и плохо умеет анализировать, не беспокоится, что массовой вакцинации в Украине не предвидится. Потому что вакцины будет лишь капля. Для своих.
Осталось лишь ответить на один вопрос, а почему же руководство Франции, Германии, США, Израиля и Канады не стоят в очереди на встречу к Зеленскому, чтоб перенять его опыт по борьбе с COVID-19? Что же так? Или им не подходит такой способ, как сокращение тестирования населения и не бронировать квоты на вакцину? Странно, а у нас нормально используется. Тогда и видосики им не подойдут. Эх, такая минута славы от Зеленского ускользнула…

Поделиться:
Загрузка...