Україна надасть допомогу Республіці Судан у розмірі 6 мільйонів доларів

123

Кабінет Міністрів України схвалив проєкт листа у Міжнародний валютний фонд, в якому Україна бере на себе зобов’язання надати допомогу Республіці Судан у розмірі 6 мільйонів доларів для погашення боргу країни перед фінансовою організацією.

Рішення КМУ прийняв на засіданні 9 червня.

Зазначається, що документ погоджено Міністерством економіки, Міністерством юстиції та Національним банком України. Україна своїм листом підтримує ініціативу МВФ щодо списання боргу Судану в пропорційному співвідношенні до розміру квоти України в МВФ в сумі 4,2 млн СПЗ, що становить суму близько 6 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що валовий зовнішній борг України за 2020 рік виріс на 3,951 млрд доларів, досягнувши позначки в 125,69 млрд доларів. Таким чином, розмір Українського державного боргу перевищив показники, що демонструвалися на кінець III кварталу кризового для країни 2015 року (124,03 млрд доларів).

Это Судан на карте, для тех, кто не сразу сможет вспомнить местонахождение этой страны.
Вчера наша горячо любимая и заботливая власть (сарказм) оказала финансовую помощь Судану в размере 6 миллионов долларов — 162 540 000 гривен. В общем, каждый гражданин Украины, и младенцы со стариками, вчера помогли Судану. Где-то по 4 гривны с носа. Каждого носа.
СХЕРАЛИ?
Ответ сформирован два года назад во время президентских выборов. Зеленский же обещал конец эпохи бедности? Обещал! Он где-то говорил про Украину? Нет! Никакого вранья и выполнение предвыборных обещаний в одном флаконе.
Тем временем долг бюджета по выплатам военнослужащим уже приблизился к отметке в миллиард гривен. Военнослужащим Украины, не Судана.
P.S. Источник — сайт КМУ, заседание вчера, пункт 5.6 повестки дня.
Поделиться:
Загрузка...