Учасники віче «Зупинимо капітуляцію!» висунули 6 вимог до української влади

224

Учасники віче «Зупинимо капітуляцію!» на Майдані Незалежності висунули українській владі шість ключових вимог

Про це повідомляє «24«.

На Майдані Незалежності у Києві учасники віче оголосили про створення руху опору і висунули вимоги українській владі. Вони виступають проти реалізації формули Штайнмаєра.

Учасники акції закликали парламентські фракції «Голос», «Європейську солідарність» і «Батьківщина» створити у Верховній Раді ще одну опозиційну платформу – «Ні капітуляції» і налагодити роботу з рухом опору.

Також учасники віче зачитали зі сцени резолюцію та список вимог протестувальників до української влади:

– заборонити впровадження особливого статусу для окремих районів Донеччини і Луганщини або будь яких інших регіонів України;

– заборонити використання амністії для бойовиків так званих «ДНР» і «ЛНР»;

– заборонити відведення українських військ від лінії розмежування;

– заборонити формування будь яких недержавних воєнізованих формувань, зокрема «народних міліцій» на території окупованого Донбасу;

– заборонити проведення виборів в будь-які органи влади або самоврядування на території так званих «ДНР» і «ЛНР» до отримання повного контролю по всій довжині українсько-російського кордону;

– вийти з безперспективного Мінського формату та ініціювати Будапештський формат переговорів.

P.S. «Якщо президент Зеленський не розуміє що він робить, то тоді він не може бути президентом», — професор Василенко на віче у Києві

Володимир Зеленський, як чинний глава держави, повинен діяти не під диктовку Путіна й погоджуватися на його умови, а дбати про захист інтересів України.

Про це відомий український дипломат, професор міжнародного права Володимир Василенко заявив на всенародному віче «Зупинемо капітуляцію!», що відбувається у неділю, 6 жовтня 2019 року, на столичному Майдані Незалежності.

«Якщо президент Зеленський не розуміє що він робить, то тоді він не можить бути президентом. А якщо він розуміє, що він робить, то тоді він чинить акт державної зради», — наголосив він.

За словами Василенка, після свого обрання на посаду президента Зеленський — замість відмови від нав’язаних Україні домовленостей — погодив «невигідний, ганебний мирний план».

Натомість команда президента, зазначив професор, наразі має зосередитися на розробці і впровадженні 

«стратегії відсічі збройної агресії»;

«стратегії зміцнення національної єдності»;

«стратегії підвищення обороноздатності країни»;

«стратегії мобілізації всіх ресурсів держави і суспільства для уникнення більших територіальних втрат і уникнення принизливої поразки».

«Лише за таких умов Україна вистоїть», — підсумував Василенко.

Поделиться:
Загрузка...